Kompleksowe usługi budowlane i wykończeniowe.
Kompleksowe usługi budowlane i wykończeniowe., M-Bud Usługi Ogólnobudowlane Mirosław Tomaszewski, Skąpe

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8791815500
REGON: 383875687
Rok założenia:
2019

O firmie

Firma M-Bud Usługi Ogólnobudowlane ma swoją siedzibę w Chełmży, w województwie kujawsko-pomorskim. Specjalizujemy się w usługach budowlanych oraz remontowych. Właścicielem firmy jest Mirosław Tomaszewski.

Oferta

Nasza firma budowlana to przede wszystkim gwarancja dobrze wykonanej i sprawnej pracy. Działamy w sposób kompleksowy i podejmujemy się nawet najtrudniejszych wyzwań. Od budowy domu, przez remont po układanie kostki brukowej – potrafimy wiele.

Prowadzimy naszą działalność od stosunkowo krótkiego czasu, jednak rozwijamy się w sposób dynamiczny i systematycznie poszerzamy naszą ofertę tak, by spełnić oczekiwana nawet najbardziej wymagających klientów.

Nasza oferta to między innymi:
  • budowa pod klucz,
  • brukarstwo,
  • wyburzanie ścian,
  • zabudowa rur i kabli,
  • wylewki cementowe,
  • biały montaż,
  • melioracje,
  • elewacje.
Wykonujemy profesjonalne wykończenia wnętrz oraz remonty. Podejmowane przez nas prace w tym zakresie do między innymi docieplenia budynków, malowanie, tapetowanie, szpachlowanie czy układanie gładzi gipsowych.

Dodatkowo zajmujemy się również montażem sufitów podwieszanych oraz stawiam profesjonalne ścianki działowe. Nasza oferta to także remont łazienki, a co za tym idzie układanie glazury i terakoty. Uzupełnienie naszej oferty to tynkowanie i układanie paneli podłogowych.

Nasza ekipa to zespół doświadczonych fachowców, którzy poprzez swój wieloletni staż w zawodzie oraz obszerną wiedzę na temat budowlanki są w stanie poradzić sobie z każdym powierzonym im zadaniem.

Jesteśmy w stanie zagwarantować rzetelność, dokładność oraz bezwzględną terminowość.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Zakres działalności

Artykuły

Budowa domu pod klucz – czego należy się spodziewać?
Budowa domu pod klucz – czego należy się spodziewać?
Osoby chcące zbudować dom, ale nie chcące pilnować kolejnych etapów budowy i ich zgodności z planami, powinny zainteresować się budową domów pod klucz.

Wideo

Kontakt

Kontakt M-Bud Usługi Ogólnobudowlane Mirosław Tomaszewski

M-Bud Usługi Ogólnobudowlane Mirosław Tomaszewski, Skąpe

Opinie (3)

Opinie o firmie M-Bud Usługi Ogólnobudowlane Mirosław Tomaszewski

Średnia ocen

4.7

Opinie użytkowników

Roman
Roman
4.0
26.01.2020
Godna zaufania firma! Zleciliśmy im budowę domu, chociaż mało o nich wiedzieliśmy. Nie zawiedli nas jednak i udało im się zaskoczyć nas bardzo pozytywnie. Polecamy!
Jędrzej
Jędrzej
5.0
08.11.2019
Warto skorzystać z ich usług szczególnie jeśli chodzi o remonty domów. Mają niezwykły fach w ręku i przede wszystkim wielką dokładność wykonania. Robili u znajomego remont i później u mnie, oby dwa przypadki pełna klasa.
Ireneusz
Ireneusz
5.0
03.09.2019
Bardzo rzetelna i odpowiedzialna firma budowlana. Wykonywali dla nas remont mieszkania i uwinęli się niezwykle szybko, a do tego zawołali bardzo rozsądną stawkę. Polecam!