Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami
Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami, Lumaria Nieruchomości Lucja Siemsia, Pieszyce

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8821329314
Zobacz także naszą ofertę w branży:

O firmie

Siedziba firmy Lumaria zlokalizowana jest w Pieszycach, na terenie województwa dolnośląskiego. Mamy bogate doświadczenie oraz wysokie kwalifikacje, które przekładają się na wysoką jakość świadczonych usług. Osobą decyzyjną i zarządzającą jest Lucja Siemsia.

Oferta

Głównym przedmiotem działalności firmy Lumaria jest pośrednictwo w obrocie nieruchomościami. Możemy Państwu zaproponować pomoc w sprzedaży nieruchomości. Zaprezentujemy potencjalnym kupcom mieszkanie, w tym jego zalety. Bierzemy udział w negocjacjach. Do zakresu świadczonych przez nas usług należy także pomoc w wynajęciu nieruchomości. Znajdziemy dla Państwa mieszkania, domy, lokale użytkowe bądź obiekty przemysłowe, a także działki budowlane oraz grunt i gospodarstwa rolne.

Zatrudniamy doświadczoną i wykwalifikowaną kadrę pracowniczą, która służy fachowym doradztwem. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie. Zapewniamy pełen profesjonalizm. Ponadto gwarantujemy rzetelność i terminowość.

Zapraszamy do współpracy z firmą Lumaria.

Kontakt

Kontakt Lumaria Nieruchomości Lucja Siemsia

Lumaria Nieruchomości Lucja Siemsia, Pieszyce

Opinie (2)

Opinie o firmie Lumaria Nieruchomości Lucja Siemsia

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Adrianna
Adrianna
5.0
04.05.2019
Zdecydowanie polecam ich usługi. To profesjonaliści, którzy doskonale znają się na tym, co robią. Pomogli mi wynająć moje mieszkanie. Wszystko przebiegło szybko i bezproblemowo.
Alicja
Alicja
5.0
28.03.2019
Bardzo polecam usługi biura nieruchomości Lumaria. Pomogli mi w sprzedaży mojego mieszkania, dzięki temu mogłam kupić mój wymarzony dom.