Profesjonalne usługi wykończeniowe.
Profesjonalne usługi wykończeniowe., Łukasz Skotarek, Ruda Śląska

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6412416977
REGON: 383392405
Rok założenia:
2019

O firmie

Firma Budowlana prowadzona przez Łukasza Skotarka jest zlokalizowana w Rudzie Śląskiej, na terenie województwa śląskiego. Specjalizujemy się w usługach remontowych oraz wykończeniowych.

Oferta

Głównym profilem naszej działalności są profesjonalnie usługi wykończeniowe oraz prace remontowe. Stawiamy na dokładność i precyzyjność. Nasza firma to gwarancja idealnie przeprowadzonego remontu oraz wykończenia wnętrz.

Prowadzimy naszą działalność od stosunkowo krótkiego czasu, jednak rozwijamy się w sposób dynamiczny i systematycznie poszerzamy naszą ofertę tak, by spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

W ramach naszej oferty proponujemy:
  • remonty,
  • wykończenia wnętrz,
  • wymianę podłóg,
  • malowanie ścian,
  • szpachlowanie.
Naturalnie zajmujemy się również tapetowanie oraz montażem sufitów podwieszanych. Podejmujemy się stawiania profesjonalnych ścianek działowych z karton-gipsu oraz wykonujemy docieplenia budynków.

Przeprowadzamy profesjonalne remonty kuchni oraz łazienek. Wykonujemy kompleksowe odnowy, w których zdejmujemy poprzednie płytki, montujemy nowe oraz zajmujemy się układaniem glazury, oraz terakoty.

Zatrudnieni przez nas pracownicy to doświadczeni fachowcy, którzy dzięki swojemu wieloletniemu stażowi w pracy oraz obszernej wiedzy ogólnobudowlanej są w stanie poradzić sobie z każdym powierzonym im zadaniem.

Jesteśmy w stanie zagwarantować Państwu rzetelność, dokładność oraz bezwzględną terminowość.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Zakres działalności

Artykuły

Dlaczego do remontu domu powinniśmy zatrudnić profesjonalistę?
Dlaczego do remontu domu powinniśmy zatrudnić profesjonalistę?
Zatrudnienie właściwego specjalisty od remontów, da nam oczekiwany efekt i pozwoli na cieszenie się z profesjonalnie wykonanych prac, przez długi czas

Wideo

Kontakt

Kontakt Łukasz Skotarek

Łukasz Skotarek, Ruda Śląska

Opinie (4)

Opinie o firmie Łukasz Skotarek

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Kajetan
Kajetan
5.0
08.01.2020
Oferują niezwykle korzystne stawki za wszystkie swoje usługi. Polecam!
Paweł
Paweł
5.0
02.11.2019
Skorzystałem z usług Pana Łukasza i ekipy jakiś czas temu i z dnia na dzień jestem coraz bardziej zadowolony z wykończenia, które wykonali w moim domu. Fachowa robota!
Mirek
Mirek
5.0
09.09.2019
Muszę przyznać, że jestem pod ogromnym wrażeniem. Praca wykonana szybko, NIEZWYKLE dokładnie a do tego za uczciwe pieniądze.
Mariusz
Mariusz
5.0
04.07.2019
Firma remontowa jak ich mało! Zrobili nam w mieszkaniu po prostu idealny remont! Wszystko bardzo dokładnie i po prostu aż się lśni! Polecam!