Profesjonalne tłumaczenia z języka niemieckiego
Profesjonalne tłumaczenia z języka niemieckiego, Łukasz Brzana Tłumacz przysięgły jęz. niemieckiego, Lublin

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5431828143
REGON: 061608056
Rok założenia:
2013
Branża:

O firmie

Nazywam się Łukasz Brzana i jestem tłumaczem przysięgłym języka niemieckiego. Od kilku lat prowadzę w Lublinie profesjonalne biuro tłumaczeniowe, świadcząc kompleksowe usługi translatorskie. Moje kompetencje potwierdzają stosowne certyfikaty i dyplomy. Swoje usługi zapewniam klientom indywidualnym oraz przedsiębiorstwom.

Certyfikaty i dyplomy

Oferta

Język niemiecki to nie tylko moja praca, ale przede wszystkim pasja. Moje kompetencje i doświadczenie w dziedzinie tłumaczeń przysięgłych z języka niemieckiego pozwalają mi świadczyć usługi terminowo i na najwyższym poziomie. Wyróżnia mnie indywidualne podejście do wykonywanych prac oraz duża dbałość o efekt końcowy. Gwarantuję, że jest on zawsze satysfakcjonujący.

Specjalizuję się w tłumaczeniach przysięgłych pisemnych i tłumaczeniach ustnych z języka niemieckiego na polski i z języka polskiego na niemiecki.

W tej ofercie zawierają się:
  • tłumaczenia poświadczone i zwykłe,
  • korekty tekstów (tłumaczeń).

Nie boję się wyzwań i dlatego chętnie realizuję tłumaczenia z wielu różnych dziedzin, zarówno technicznych, czy naukowych, jak i humanistycznych. Aby zapewnić mojej pracy maksymalną efektywność, współpracuję z grupą doświadczonych tłumaczy.

Udzielam także prywatnych lekcji językowych dotyczących branży:
  • prawniczej,
  • biznesowej,
  • medycznej.

W celu zasięgnięcia bardziej szczegółowych informacji, zapraszam na moją stronę internetową. Gwarantuję przystępne ceny.

Serdecznie zapraszam do kontaktu i skorzystania z mojej oferty.

Kontakt

Kontakt Łukasz Brzana Tłumacz przysięgły jęz. niemieckiego

Łukasz Brzana Tłumacz przysięgły jęz. niemieckiego, Lublin

Opinie (0)

Opinie o firmie Łukasz Brzana Tłumacz przysięgły jęz. niemieckiego