Wydawnictwo i drukarnia na miarę Twoich potrzeb
Wydawnictwo i drukarnia na miarę Twoich potrzeb, Loka, Rybnik

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
09:00 - 16:15
Wt.
09:00 - 16:15
Śr.
09:00 - 16:15
Cz.
09:00 - 16:15
Pt.
09:00 - 16:15
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 6422188756
REGON: 276054200
Rok założenia:
1998
Branża:
Zobacz także naszą ofertę w branży:

O firmie

Siedziba naszego wydawnictwa-drukarni Loka Tadeusz Miękus znajduje się w Rybniku, na terenie województwa śląskiego. Początki naszej działalności sięgają 1998 roku. Ponad 20-letnie doświadczenie i nowoczesne wyposażenie naszej pracowni pozwala nam świadczyć usługi najwyższej jakości .

Oferta

Z naszych usług wydawniczych i drukarskich korzystają zarówno klienci indywidualni, jak i właściciele mniejszych i większych firm. Dzięki niewygórowanym cenom przemawiamy do szerokiego grona klientów. Nasze usługi wydawnicze obejmują: składanie i łamanie tekstu, dystrybucje książek i nadawanie numerów ISBN. Wykorzystujemy specjalistyczne urządzenia, które umożliwiają nam wielozadaniowość. Realizujemy nakład dowolnej wielkości, zarówno niski, jak i wysoki, trafiający w szeroką rzeszę odbiorców.

Oprócz wydawnictwa specjalizujemy się w drukowaniu i poligrafii. Nasze druki cechują się wysoką jakością, trwałością i estetyką. Oferujemy usługi w zakresie druku cyfrowego i offsetowego, wykonujemy druk czarno-biały, wielobarwny oraz ilustracyjny CMYK. Drukujemy bezpośrednio z pliku. U nas Państwo możecie wydrukować:
  • książki
  • foldery
  • broszury
  • plakaty
  • ulotki
  • akcydensy
  • biuletyny
Do naszej oferty należą również lakierowanie UV i foliowanie. Oferujemy oprawy klejone lub szyte drutem oraz bindowanie.

Zależy nam na Państwa satysfakcji z efektu końcowego. Gwarantujemy terminowość i rzetelność. Zapraszamy do kontaktu i nawiązania owocnej współpracy z wydawnictwem i drukarnią Loka z Rybnika.

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Loka

Loka, Rybnik

Opinie (0)

Opinie o firmie Loka