Interaktywne eksponaty dla dzieci i dorosłych
Interaktywne eksponaty dla dzieci i dorosłych, Logic Gate sp. z o.o., Warszawa

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 1132903544
REGON: 36377783600000
KRS: 0000603482
Rok założenia:
2016

O firmie

Logic Gate zajmuje się projektowaniem i wytwarzaniem eksponatów edukacyjnych. Oferuje również szeroki wybór atrakcji do wynajęcia. Spółka działa w Warszawie od 2016 roku.

Oferta

Eksponaty oraz wystawy interaktywne to specjalność spółki Logic Gate. Misją firmy jest zapewnienie nowoczesnych atrakcji, które będą łączyć walory edukacyjne z zabawą. Oferta skierowana jest do pasjonatów, którzy doceniają niebanalne projekty.

Logic Gate dba o to, by eksponaty były ciekawe – każdy projekt jest omawiany z naukowcami i technikami, a także z inżynierami. Dostosowuje wystawę do potrzeb oraz oczekiwań klientów, a także do warunków miejsca, którym ma odbyć się wystawa. Eksponaty są bezpieczne, zaś po dostarczeniu ich do klienta udzielana jest na nie gwarancja. Pracownicy kompleksowo zajmują się obsługą klienta – zapewniają serwis, przeróbki, a także przeszkolenie z użytkowania.

W ofercie spółki znajdują się m.in.:
  • wystawy interaktywne,
  • projekty wystaw,
  • projekty eksponatów,
  • eksponaty interaktywne.
Wśród wystaw oraz eksponatów wykonanych przez spółkę można wymienić wystawę „Połącz się”, której celem jest zobrazowanie, jak działa telefon i pokazuje historię rozwoju telekomunikacji. Ponadto firma jest odpowiedzialna za organizację wystawy„Kątem oka”, omawiającej działanie wzroku oraz iluzji optycznych. Projektem, który z pewnością zaciekawi każdą osobę głodną wiedzy, jest też „EDU skrzynka”, czyli przenośne laboratorium.

Więcej informacji dotyczących oferty Logic Gate znajduje się na stronie internetowej.

Artykuły

Edukacja poprzez eksperymentowanie. W jaki sposób interaktywne eksponaty poszerzają wiedzę?
Edukacja poprzez eksperymentowanie. W jaki sposób interaktywne eksponaty poszerzają wiedzę?
Eksperymenty to element nowoczesnego modelu edukacji, który odgrywa w nim istotną rolę. Przeczytaj i dowiedz się, jakie korzyści dają dziecku doświadczenia.

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Logic Gate sp. z o.o.

Logic Gate sp. z o.o., Warszawa

Opinie (2)

Opinie o firmie Logic Gate sp. z o.o.

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Jacek
Jacek
5.0
26.05.2020
Zamówiłem "EDU skrzynkę", by móc urozmaicić zajęcia. Oprócz materiałów do doświadczeń znajdowały się tam również pomysły na realizację zajęć. Z kilku z nich skorzystałem, uczniowie byli zachwyceni.
Jola
Jola
5.0
02.03.2020
Byłam z dziećmi na wystawie "Kątem oka". Atrakcje zostały zrealizowane pomysłowo i ciekawie, a moje dzieci świetnie się bawiły!
Tagi