Interaktywne eksponaty dla dzieci i dorosłych
Interaktywne eksponaty dla dzieci i dorosłych, Logic Gate sp. z o.o., Warszawa

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 1132903544
REGON: 36377783600000
KRS: 0000603482
Rok założenia:
2016

O firmie

Logic Gate zajmuje się projektowaniem i wytwarzaniem eksponatów edukacyjnych. Oferuje również szeroki wybór atrakcji do wynajęcia. Spółka działa w Warszawie od 2016 roku.

Oferta

Eksponaty oraz wystawy interaktywne to specjalność spółki Logic Gate. Misją firmy jest zapewnienie nowoczesnych atrakcji, które będą łączyć walory edukacyjne z zabawą. Oferta skierowana jest do pasjonatów, którzy doceniają niebanalne projekty.

Logic Gate dba o to, by eksponaty były ciekawe – każdy projekt jest omawiany z naukowcami i technikami, a także z inżynierami. Dostosowuje wystawę do potrzeb oraz oczekiwań klientów, a także do warunków miejsca, którym ma odbyć się wystawa. Eksponaty są bezpieczne, zaś po dostarczeniu ich do klienta udzielana jest na nie gwarancja. Pracownicy kompleksowo zajmują się obsługą klienta – zapewniają serwis, przeróbki, a także przeszkolenie z użytkowania.

W ofercie spółki znajdują się m.in.:
  • wystawy interaktywne,
  • projekty wystaw,
  • projekty eksponatów,
  • eksponaty interaktywne.
Wśród wystaw oraz eksponatów wykonanych przez spółkę można wymienić wystawę „Połącz się”, której celem jest zobrazowanie, jak działa telefon i pokazuje historię rozwoju telekomunikacji. Ponadto firma jest odpowiedzialna za organizację wystawy„Kątem oka”, omawiającej działanie wzroku oraz iluzji optycznych. Projektem, który z pewnością zaciekawi każdą osobę głodną wiedzy, jest też „EDU skrzynka”, czyli przenośne laboratorium.

Więcej informacji dotyczących oferty Logic Gate znajduje się na stronie internetowej.

Artykuły

Edukacja poprzez eksperymentowanie. W jaki sposób interaktywne eksponaty poszerzają wiedzę?
Edukacja poprzez eksperymentowanie. W jaki sposób interaktywne eksponaty poszerzają wiedzę?
Eksperymenty to element nowoczesnego modelu edukacji, który odgrywa w nim istotną rolę. Przeczytaj i dowiedz się, jakie korzyści dają dziecku doświadczenia.

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Logic Gate sp. z o.o.

Logic Gate sp. z o.o., Warszawa

Opinie (4)

Opinie o firmie Logic Gate sp. z o.o.

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Dominik
Dominik
5.0
09.09.2020
Bardzo łatwe w montażu, a jednocześnie trwałe. Do tego mają wysokie walory edukacyjne.
Ewelina
Ewelina
5.0
15.07.2020
Ciekawe atrakcje, bardzo mi się spodobały.
Jacek
Jacek
5.0
26.05.2020
Zamówiłem "EDU skrzynkę", by móc urozmaicić zajęcia. Oprócz materiałów do doświadczeń znajdowały się tam również pomysły na realizację zajęć. Z kilku z nich skorzystałem, uczniowie byli zachwyceni.
Jola
Jola
5.0
02.03.2020
Byłam z dziećmi na wystawie "Kątem oka". Atrakcje zostały zrealizowane pomysłowo i ciekawie, a moje dzieci świetnie się bawiły!
Tagi