Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5882449844
REGON: 383460319
Rok założenia:
2022

Jesteś właścicielem tej firmy?

Chcesz zarządzać stroną swojej firmy na naszym serwisie i móc na bieżąco aktualizować informacje, żeby wpływać na pozycję w wyszukiwarce Google?

Zarządzaj stroną tej firmy

Polecane oferty

Żurawie Białe Błota prowadzimy z myślą o pracach budowlanych. Dysponujemy dźwigami samojezdnymi obs...
BKT w Domaszczynie to firma, którą prowadzimy celem doboru, transportu oraz montażu żurawi. Kupując...

O firmie

Numer Identyfikacji Podatkowej, pod którym firma "LKW-Krane Serwis s. c." figuruje w CEIDG (Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej) to: 5882449844. Przedsiębiorstwo ma numer REGON: 383460319.

Siedziba firmy mieści się w miejscowości Reda w województwie pomorskim. Początek działalności firmy na rynku to 2022 rok. Firmę można odwiedzić pod adresem: Ogrodników 1. Korespondencyjny kod pocztowy to: 84-240 Reda. Kompletne współrzędne GPS to: 54.60312N, 18.31746E. Zapraszamy Państwa do kontaktu również poprzez adres e-mail: tomek@lkwkrane.pl. "LKW-Krane Serwis s. c." to firma działająca w branży Osprzęt do dźwigów i żurawi.

Na stronie pkt.pl nie są zawarte wszystkie informacje dotyczące oferty firmy. Jeśli chcesz poznać szczegóły dotyczące produktów lub usług oferowanych przez firmę, zadzwoń pod numer telefonu: 600 362 348.

Kontakt

Kontakt LKW-Krane Serwis s. c.

LKW-Krane Serwis s. c., Reda

Szukasz wykonawcy?

Napisz czego potrzebujesz, a my bezpłatnie znajdziemy fachowców w Twojej okolicy.

Dziękujemy za wysłanie zlecenia.

Oczekuj na ofertę przesłaną na wskazany e-mail

Wystąpił błąd

Spróbuj jeszcze raz później

Opinie (0)

Opinie o firmie LKW-Krane Serwis s. c.


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.