Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
10:00 - 16:00
Wt.
10:00 - 16:00
Śr.
10:00 - 16:00
Cz.
10:00 - 16:00
Pt.
10:00 - 16:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 5830214069
REGON: 190921698
Rok założenia:
1995

O firmie

Biuro rachunkowe Małgorzaty Lisiewicz znajduje się w Gdańsku. Świadczymy kompleksowe usługi księgowe dla firm i nie tylko. Prowadzimy działalność od 1995 roku. Zatrudniamy fachowców, którzy podchodzą indywidualnie do każdej prowadzonej przez nich sprawy.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Oferta

W naszym biurze rachunkowym zajmujemy się rozliczaniem podatkowym Klientów indywidualnych i podmiotów gospodarczych. Dwudziestotrzyletnie doświadczenie w branży przekłada się na wysoką jakość świadczonych usług rachunkowych. Satysfakcja Klienta jest dla nas niezwykle istotna, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby spełnić jego oczekiwania.
Zakres obowiązków naszych pracowników obejmuje:
  • prowadzenie ksiąg handlowych,
  • prowadzenie ksiąg przychodów i rozchodów,
  • rozliczanie podatku dochodowego,
  • rozliczanie PIT.
Zajmujemy się również ewidencją przychodów i ryczałtem, a także reprezentujemy Klienta przed Urzędem Skarbowym. Zatrudniona doświadczona kadra pracownicza w naszym biurze podejmuje się sporządzania pism i umów oraz dokumentów zgłoszeniowych i rozliczeniowych ZUS. Do naszych obowiązków należy także obsługa kadrowo-płacowa.

Z naszych fachowych usług często korzystają osoby, które nie ograniczają się do jednej działalności. Powierzają nam obowiązki księgowe, ponieważ ufają nam, że zapanujemy nad całą dokumentacją. O naszych kwalifikacjach świadczą przyznane liczne uprawnienia i certyfikaty.

Zapewniamy, że zawsze znajdziemy optymalne rozwiązanie. Zachowujemy terminowość w naszej codziennej pracy. Każdy Klient traktowany jest przez nas w sposób indywidualny i z dużym szacunkiem.

Zapraszamy Klientów z Gdańska i okolicznych miejscowości do skorzystania z usług biura rachunkowego Małgorzaty Lisiewicz.

Kontakt

Kontakt Lisiewicz Małgorzata Biuro rachunkowe

Lisiewicz Małgorzata Biuro rachunkowe, Gdańsk

Opinie (0)

Opinie o firmie Lisiewicz Małgorzata Biuro rachunkowe