Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 16:00
Wt.
08:00 - 16:00
Śr.
08:00 - 16:00
Cz.
08:00 - 16:00
Pt.
08:00 - 16:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 7791009046
REGON: 630431293
Rok założenia:
1994

O firmie

Firma Piast, której właścicielem jest Jarosław Rynduch, funkcjonuje w branży od 1990 roku. Siedziba działalności zlokalizowana jest w Poznaniu. Specjalnością zakładu są linki samochodowe.

Oferta

Głównym profilem działalności jest produkcja linek. Tego rodzaju produkty znajdują idealne zastosowanie przede wszystkim w samochodach dostawczych i ciężarowych. Produkcji podlegają także linki do motocykli, wózków widłowych, przyczep oraz maszyn budowlanych i rolniczych. Asortyment obejmuje linki gazu, ssania, sprzęgła, hamulca ręcznego i prędkościomierza. W ofercie znaleźć można również między innymi:
  • linki zmiany biegów,
  • linki sterowania hydrauliką,
  • linki maski,
  • linki hamulca elektrycznego,
  • linki pokrywy bagażnika,
  • linki licznika,
  • linki podnoszenia szyby,
  • linki windy koła zapasowego.
Uzupełnieniem oferty są linki do przyczep, powozów i innych urządzeń. Sprzedaży podlegają linki zabezpieczenia burty, haka i otwierania drzwi, a także linki do bram garażowych i wjazdowych oraz sprzętu sportowego i rehabilitacyjnego. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klienta, firma zajmuje się również naprawą mechanizmów podnoszenia szyby. Wieloletnie doświadczenie w branży pozwoliło na zdobycie ugruntowanej pozycji na rynku. Interesanci mogą liczyć na produkty najwyższej jakości, profesjonalną obsługę i pomoc w wyborze odpowiedniego asortymentu. Piast to gwarancja najlepszych cen i terminowej realizacji zamówień.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie internetowej. W razie pytań, czy wątpliwości zachęcamy Państwa do kontaktu telefonicznego bądź mailowego.

Zapraszamy do skorzystania z oferty.

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Linki Samochodowe Piast Jarosław Rynduch

Linki Samochodowe Piast Jarosław Rynduch, Poznań

Opinie (0)

Opinie o firmie Linki Samochodowe Piast Jarosław Rynduch