Tłumaczenia przysięgłe dokumentów
Tłumaczenia przysięgłe dokumentów, Lingua Services Tłumacz Przysięgły Języka Angielskiego Agnieszka Kukuł-Smolińska, Opole

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
09:00 - 16:00
Wt.
09:00 - 16:00
Śr.
09:00 - 16:00
Cz.
09:00 - 16:00
Pt.
09:00 - 16:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 7542601834
REGON: 532207195
Rok założenia:
2001
Branża:

O firmie

Nazywam się Agnieszka Kukuł-Smolińska. Jestem właścicielką kancelarii tłumacza przysięgłego Lingua Services, gdzie tłumaczę różne dokumenty z oraz na język angielski. Moja siedziba znajduje się na terenie Opola.

Oferta

Jestem tłumaczem przysięgłym z wieloletnim doświadczeniem, a moja kancelaria istnieje na rynku od 2001 roku. Dzięki temu mogę w stu procentach spełnić Państwa oczekiwania względem tłumaczenia dokumentów z języka angielskiego oraz na tenże właśnie język.

Specjalizuję się w tłumaczeniu dokumentów sądowych, a także prawniczych. Posiadam obszerną wiedzę w tym zakresie i znam język branżowy. Przez to dokładnie mogę przetłumaczyć zawartość danego dokumentu i przełożyć ją w sposób jak najbardziej zrozumiały dla danego Klienta. Dodatkowo mogę przetłumaczyć dokumenty związane z innymi branżami aniżeli tylko z prawem i staram się precyzyjnie i dokładnie odzwierciedlić jego zawartość w określonym języku.

Możecie Państwo liczyć z mojej strony na tłumaczenia ustne, ale również pisemne. Posiadam stosowne uprawnienia tłumacza przysięgłego. W swojej kancelarii zatrudniam również innych, doświadczonych tłumaczy przysięgłych. Każdy posiada stosowne uprawnienia oraz kwalifikacje i specjalizuje się w różnych branżach. Dzięki temu właśnie mogę dokładnie przetłumaczyć niemalże każdy dostarczony do biura dokument.

Zawsze terminowo wywiązuję się z realizacji zleceń.

Zachęcam do kontaktu z biurem tłumaczeń Lingua Services w Opolu.

Kontakt

Kontakt Lingua Services Tłumacz Przysięgły Języka Angielskiego Agnieszka Kukuł-Smolińska

Lingua Services Tłumacz Przysięgły Języka Angielskiego Agnieszka Kukuł-Smolińska, Opole

Opinie (0)

Opinie o firmie Lingua Services Tłumacz Przysięgły Języka Angielskiego Agnieszka Kukuł-Smolińska