Przekłady z języka niemieckiego
Przekłady z języka niemieckiego, Lila Wawrzynkowska Tłumacz przysięgły języka niemieckiego, Piotrków Trybunalski

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7711113966
REGON: 590408617
Rok założenia:
1992

O firmie

Nazywam się Lila Wawrzynkowska. Jestem wysoko wykwalifikowanym tłumaczem przysięgłym języka niemieckiego. Moje biuro znajduje się w Piotrkowie Trybunalskim, w województwie łódzkim. Działalność prowadzę od 1992 roku. Mam wieloletnie doświadczenie, dzięki czemu jestem w stanie wykonać dla Państwa profesjonalne tłumaczenia wszelkich dokumentów.

Oferta

Jestem biegłym tłumaczem języka niemieckiego i wykonuję tłumaczenia różnego rodzaju tekstów. Dokonuję tłumaczeń dokumentacji prawniczej, czy finansowej, podejmę się tłumaczenia dokumentów medycznych oraz technicznych. Działam w zakresie tłumaczeń przysięgłych oraz pisemnych i ustnych. Dodatkowo zajmę się dokumentami związanymi z pracą za granicą, zakupem czy rejestracją sprowadzonych do kraju pojazdów. Prowadzę obsługę językową firm.

Ponadto w ramach oferty zajmuję się tłumaczeniem takich tekstów jak:
  • akty notarialne,
  • akty zgonu,
  • akty małżeństwa,
  • akty urodzenia,
  • zaświadczenia o niekaralności,
  • orzeczenia sądowe.
Ponadto przekładam certyfikaty, dyplomy i świadectwa, jak też zaświadczenia o nauce w szkole. Przeprowadzam również translację wpisów o działalności gospodarczej oraz dokumentów rachunkowych i księgowych.

Cechuje mnie dokładność i wierność tłumaczeń, rzetelne podejście do każdego zlecenia. Priorytetowo traktuję potrzeby moich Klientów i powierzane mi zadania. Gwarantuję korzystne ceny.

Serdecznie zapraszam do współpracy.

Kontakt

Kontakt Lila Wawrzynkowska Tłumacz przysięgły języka niemieckiego

Lila Wawrzynkowska Tłumacz przysięgły języka niemieckiego, Piotrków Trybunalski

Opinie (0)

Opinie o firmie Lila Wawrzynkowska Tłumacz przysięgły języka niemieckiego