Kompleksowe usługi rachunkowe
Kompleksowe usługi rachunkowe , Liber Julita Kamieńska, Białystok

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 9661762444
REGON: 200851542
Rok założenia:
2014

O firmie

Biuro rachunkowe Liber zostało założone w 2014 roku. Siedziba firmy znajduje się w Białymstoku. Właścicielem jest Julita Kamieńska.

Oferta

Biuro rachunkowe Liber zajmuje się księgowością firm różnej wielkości, a także księgowością stowarzyszeń, osób fizycznych i fundacji. Usługi rachunkowe dla podmiotów z całej Polski świadczone są online. Biuro zapewnia dotrzymywanie terminów, konkurencyjne ceny i fachowe doradztwo dotyczące zakładania firm i bieżącej działalności. Kompleksowa oferta obejmuje prowadzenie pełnej księgowości z księgami handlowymi i prowadzenie księgowości uproszczonej. W tym przypadku księgowi zajmują się księgami przychodów i rozchodów, kartą podatkową i ryczałtem od przychodów ewidencjonowanych.

Księgowi z biura Liber rozliczają podatki dochodowe i od towarów i usług:
  • PIT,
  • CIT,
  • VAT.
Przygotowują też comiesięczne deklaracje dla potrzeb podatku dochodowego oraz VAT. Pośredniczą również w relacjach z ZUS-em i Urzędem Skarbowymi. Ponadto sporządzają sprawozdania statystyczne dla GUS-u i NBP oraz zajmują się usługami kadrowo-płacowymi.

Więcej informacji dotyczących biura rachunkowego Liber można uzyskać telefonicznie i e-mailowo.

Artykuły

Biuro Rachunkowe Liber – profesjonalne rozliczenia księgowe
Biuro Rachunkowe Liber – profesjonalne rozliczenia księgowe
Biuro Rachunkowe Liber oferuje swoim klientom obsługę księgową. Jakimi formami ewidencji zajmuje się ta firma i dlaczego warto skorzystać z jej usług?

Wideo

Kontakt

Kontakt Liber Julita Kamieńska

Liber Julita Kamieńska, Białystok

Opinie (2)

Opinie o firmie Liber Julita Kamieńska

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

wpiszswojeimie
wpiszswojeimie
5.0
22.09.2021
W końcu mam porządek w dokumentach kadrowych. Od kiedy biuro Liber zajmuje się kadrami i płacami, umowy, zaświadczenia i ewidencje pracownicze są na swoim miejscu. Polecam usługi tego biura rachunkowego.
alias
alias
5.0
31.07.2021
Zajmują się dla mnie księgowością i usługami kadrowo-płacowymi. Dzięki nim mam wszystko rozliczone i zgłoszone na czas. Warto płacić za taki efekt.