Steruj wygodnie ogrzewaniem, oświetleniem i dźwiękiem w swoim domu
Steruj wygodnie ogrzewaniem, oświetleniem i dźwiękiem w swoim domu, Level Quest Konrad Niewiadomski, Ząbki

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 1251588505
REGON: 384764777
Rok założenia:
2019
Branża:

O firmie

W Level Quest zajmujemy się sprzedażą systemów do automatycznego sterowania urządzeniami i instalacjami w domu. Pracujemy pod kierownictwem Konrada Niewiadomskiego. Nasza siedziba zlokalizowana jest w Ząbkach, na terenie województwa mazowieckiego.

Oferta

Nasze systemy sterowania to wyjątkowe udogodnienie dla każdego domu. Znacznie podnoszą one komfort domowników, ale również pozwalają optymalnie zarządzać energią wykorzystywaną przez poszczególne sprzęty czy instalacje. Przyczynia się to do obniżenia kosztów utrzymania domu i ma pozytywny wpływ na środowisko naturalne.

W naszym asortymencie znajdą Państwo urządzenia, które można ze sobą dowolnie łączyć, stwarzając systemy inteligentnego domu o wielu funkcjach. Mogą być sterowane głosowo z wykorzystaniem asystentów Google czy Amazon Alexa. Dzięki podłączeniu do sieci WiFi możliwa jest ich obsługa z każdego miejsca na świecie.

Oferujemy:
  • monitoring CCTV,
  • systemy inteligentnego sterowania oświetleniem,
  • systemy sterowania żaluzjami, roletami oraz markizami,
  • zestawy sterowania ogrzewaniem,
  • urządzenia do sterowania dźwiękiem,
  • urządzenia do sterowania multimediami.
Służymy fachową pomocą w wyborze odpowiednich technologii. Jesteśmy wielkimi pasjonatami nowoczesnych rozwiązań, dzięki czemu wciąż aktualizujemy naszą wiedzę w zakresie sprzedawanych systemów. Gwarantujemy miłą i kompetentną obsługę oraz atrakcyjne ceny.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Artykuły

Automatyka domowa? Postaw na firmę Level Quest!
Automatyka domowa? Postaw na firmę Level Quest!
Automatyka domowa daje nam bardzo wiele możliwości, a przede wszystkim udogodnień. Pozwala sterować wieloma funkcjami i urządzeniami. Sprawdź szczegóły!

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Level Quest Konrad Niewiadomski

Level Quest Konrad Niewiadomski, Ząbki

Opinie (0)

Opinie o firmie Level Quest Konrad Niewiadomski


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Tagi