Rękawice dla prawdziwych wojowników
Rękawice dla prawdziwych wojowników, Leone Polska Sp. z o.o. Odzież sportowa i bokserska. Sprzęt bokserski, do sportów i sztuk walki, MMA, Lubawka

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6141610123
REGON: 36843031000000
KRS: 0000697589
Rok założenia:
2017
Zobacz także naszą ofertę w branży:

O firmie

Leone Polska to spółka specjalizująca się w produkcji i sprzedaży sprzętu i odzieży sportowej. Przedsiębiorstwo z Lubawki, w powiecie kamiennogórskim, w województwie dolnośląskim skupia się na dotarciu do wszystkich, którzy zawodowo lub amatorsko uprawiają sporty walki. Można do nich zaliczyć MMA.

Oferta

MMA czyli mieszane sztuki walki to dyscyplina sportowa, która zyskuje coraz większą popularność. Jej wyjątkowość przejawia się w tym, że zawodnicy mogą używać różnych technik, a sama walka jest bardzo dynamiczna. Tak jak w innych dyscyplinach, także w sportach walki niezwykle istotne jest wyposażenie zawodników w odpowiedni sprzęt, dlatego firma Leone Polska przygotowała specjalne rozwiązania, które zapewniają odpowiedni komfort, bezpieczeństwo i swobodę ruchów. Sztandarowym produktem spółki są rękawice do MMA, które produkowane są z naturalnej skóry bawolej i wytrzymałych tworzyw sztucznych. Dostępne są w wielu wariantach kolorystycznych i rozmiarach. Zawodnicy MMA mogą również kupić spodenki do MMA i ochraniacze. W ofercie znajdują się ochraniacze na zęby, ochraniacze na piszczele i ochraniacze na krocze.

Poza odzieżą i sprzętem dla wojowników MMA firma Leone Polska sprzedaje artykuły dla bokserów i innych osób zainteresowanych aktywnym spędzaniem czasu w ringu. Produkty te to szczęki bokserskie, buty bokserskie i odzież bokserska, taka jak spodenki. Oczywiście dostępne są też specjalne bandaże, owijki i szlafroki. Także młodzi adepci sztuk walki znajdą coś dla siebie. W ofercie można wyróżnić rękawice bokserskie dla dzieci.

Walka to finał długotrwałych przygotowań. Wyniki są możliwe tylko po solidnym treningu, dlatego firma dostarcza wszystko, co potrzebne podczas trenowania. W ofercie znajdują się worki treningowe, kaski oraz:
  • rękawice treningowe
  • rękawice na siłownię
  • torby treningowe
  • dresy męskie
  • gruszki
  • tarcze
  • skakanki
Uzupełnieniem oferty są ubrania sportowe dla kobiet i mężczyzn, a także ręczniki, bidony, czapki i inne artykuły sportowe.

Więcej informacji dotyczących firmy Leone Polska i możliwość kupienia odzieży i sprzętu do MMA i innych sportów walki znajdą Państwo na stronie internetowej.

Wideo

Kontakt

Kontakt Leone Polska Sp. z o.o. Odzież sportowa i bokserska. Sprzęt bokserski, do sportów i sztuk walki, MMA

Leone Polska Sp. z o.o. Odzież sportowa i bokserska. Sprzęt bokserski, do sportów i sztuk walki, MMA, Lubawka

Opinie (12)

Opinie o firmie Leone Polska Sp. z o.o. Odzież sportowa i bokserska. Sprzęt bokserski, do sportów i sztuk walki, MMA

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Kuba
Kuba
5.0
22.06.2019
Trening to podstawa, dlatego regularnie ćwiczę. Podczas zajęć używam sprzętu i ubrań od firmy Leone. M. in. kupiłem u nich dres i skakankę.
Łukasz
Łukasz
5.0
13.05.2019
MMA to nie przelewki i trzeba się odpowiednio zabezpieczyć. Ja używam ochraniaczy kupionych od firmy Leone. Mam nie tylko ochronę zębów, ale również miejsc szczególnie narażonych na obrażenia. Dzięki nim nawet uderzenia poniżej pasa są do przetrwania.
Andrzej
Andrzej
5.0
07.05.2019
Jako trener MMA bardzo cenię sobie Wasz sprzęt. Zostawiam najwyższą ocenę!
Marcin
Marcin
5.0
04.04.2019
Sklep polecił mi kolega i miała rację! Duży wybór, wysoka jakość i dobre ceny. Czego chcieć więcej? Od jakiegoś czasu regularnie tu kupuję.
Kuba
Kuba
5.0
25.03.2019
Sklep z ogromnym wyborem sprzętu do sportów walki. Kupowałem tutaj rękawice oraz inne akcesoria. Są doskonałe!
Emil
Emil
5.0
10.03.2019
Zawsze chciałem spróbować mma i w końcu mi się to udało. Podpatrzyłem czego używają doświadczeni zawodnicy i szukałem tego w sieci. Największy wybór sprzętu znalazłem w sklepie Leone. Wiem, że mają stacjonarny punkt, ale ja wolę kupować internetowo. Dla mnie to wygoda.
Wiktor
Wiktor
5.0
24.02.2019
Mają wszystko czego potrzebuje bokser. Ochraniacze na szczęki, rękawice, worki do ćwiczeń i odzież kupiłem właśnie u nich.
Łukasz
Łukasz
5.0
29.01.2019
Uprawiam muay thai, a w sprzęt do treningu zaopatruję się tylko tutaj. Jakość, która nigdy nie zawodzi.
Krzysiek
Krzysiek
5.0
13.01.2019
W sklepie Leone maja duży wybór sprzętu treningowego. Kiedy zaczynałem przygodę ze sportami walki to kupiłem u nich worek do treningów i tarczę do ćwiczenia kopnięć. Nadal mi służą, tak samo jak rękawice.
Maciej
Maciej
5.0
15.12.2018
Markę Leone cenię za wysoką jakość. Od kilku lat mam ich rękawice do mma i nadal mi służą, a często walczę.
Leszek
Leszek
5.0
21.11.2018
Sklep dla prawdziwych wojowników! Nie zna życia ten, kto nigdy nie stanął w klatce. Ja amatorsko walczę, ale bardzo mi się to podoba. Dzięki firmie Leone mogę kupować najlepszy sprzęt i cieszyć się pięknem tego sportu.
Grzegorz
Grzegorz
5.0
25.10.2018
Bardzo lubię produkty marki Leone. Amatorsko uprawiam boks, dlatego cenię sobie możliwość zakupienia ubrań i akcesoriów w sklepie internetowym.