Kompleksowe usługi wykończeniowe
Kompleksowe usługi wykończeniowe, Leon Jaworski, Szczecin

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8512137427
REGON: 810750211
Rok założenia:
2019

O firmie

Siedziba firmy, której właścicielem jest Leon Jaworski znajduje się w Szczecinie. Specjalizujemy się w usługach remontowych. Działalność w branży rozpoczęliśmy w 2019 roku, jednak jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą świadczącą usługi na wysokim poziomie.

Oferta

Głównym przedmiotem działalności naszej firmy są kompleksowe usługi remontowe. Podejmiemy się wykończenia wnętrz domów, mieszkań oraz biur. W naszej ofercie można także znaleźć modernizację budynków. Do zakresu świadczonych przez nas usług należy remontowanie kuchni, łazienek oraz pokojów. Możemy Państwu zaproponować szpachlowanie oraz wyrównywanie ścian. Zajmujemy się także malowaniem i tapetowaniem ścian.

Oferujemy:
  • kafelkowanie,
  • montaż okien,
  • montaż drzwi,
  • montaż paneli podłogowych,
  • montaż płyt kartonowo-gipsowych.
Nasza oferta obejmuje wykonywanie ścianek działowych. Uzupełnienie naszej oferty stanowi wykonywanie sufitów podwieszanych, które wyglądają nowocześnie i elegancko, a dodatkowo poprawiają akustykę w pomieszczeniu.

Zatrudniamy doświadczoną oraz wykwalifikowaną kadrę pracowniczą, która do każdego zlecenia podchodzi z zaangażowaniem. Służymy pomocą oraz fachowym doradztwem chcąc spełnić oczekiwania naszych Klientów. Zapewniamy rzetelność oraz terminowość, a także konkurencyjne ceny.

Zapraszamy do skorzystania z oferty naszej firmy remontowej.

Zakres działalności

Artykuły

Remont na własną rękę, czy zlecony firmie?
Remont na własną rękę, czy zlecony firmie?
Chcąc zaoszczędzić, na przykład na rzecz wczasów, pojawia się bardzo ważne pytanie – czy remont przeprowadzić samemu, czy skorzystać z usług fachowców?

Wideo

Kontakt

Kontakt Leon Jaworski

Leon Jaworski, Szczecin

Opinie (2)

Opinie o firmie Leon Jaworski

Średnia ocen

4.5

Opinie użytkowników

Nikodem
Nikodem
4.0
12.11.2019
Kolega polecił mi ich usługi. Nie zawiodłem się. Nowe mieszkanie zostało wyremontowane szybciej niż się spodziewałem. W dodatku wszystkie detale zostały dopracowane.
Błażej
Błażej
5.0
12.09.2019
Szybkie i sprawne malowanie oraz tapetowanie ścian. Z ułożeniem terakoty również świetnie sobie poradzili.