Oferujemy warzywa, owoce, mięso i ciastka
Oferujemy warzywa, owoce, mięso i ciastka, Lena Aleksandra Rogalska, Ustka

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8393213055
REGON: 384263070
Rok założenia:
2019

O firmie

Hurtownia warzyw i owoców Lena znajduje się w Ustce, na terenie województwa pomorskiego. Jej właścicielem jest Aleksandra Rogalska. Na rynku istnieje od 2019 roku, ale swoje doświadczenie w branży buduje od lat.

Oferta

Specjalizujemy się w sprzedaży świeżych warzyw i owoców. Wiemy jak ważna jest dieta, dlatego dbamy o jakość sprzedawanych przez nas produktów, są najwyższej jakości i zawierają mnóstwo witamin i minerałów. W ofercie posiadamy warzywa i owoce w różnych odmianach.

Ponadto w naszej ofercie znajdą Państwo:
  • mięso,
  • wędliny,
  • ciastka,
  • ciasta.
O jakości naszych produktów przekonało się wiele klientów, którzy zaopatrują w nie swoje sklepy. Poza sprzedażą hurtową zajmujemy się również sprzedażą detaliczną. Mamy konkurencyjne ceny.

Dzięki chęci rozwijania się i wieloletniej praktyce zdobyliśmy niezbędną wiedzę na temat żywności. Wiemy jak ją przechowywać, selekcjonować oraz jaki rodzaj produktów należy przekazywać Klientom.

Zapraszamy do skorzystania z oferty naszej hurtowni Lena z Ustki.

Artykuły

Jak przechowywać warzywa i owoce, by pozostały świeże na długo?
Jak przechowywać warzywa i owoce, by pozostały świeże na długo?
Przechowywanie warzyw i owoców często budzi liczne wątpliwości. Dobrze wiedzieć, jak zachować ich świeżość. Istnieje również sporo mitów, które warto rozwiać.

Wideo

Kontakt

Kontakt Lena Aleksandra Rogalska

Lena Aleksandra Rogalska, Ustka

Opinie (5)

Opinie o firmie Lena Aleksandra Rogalska

Średnia ocen

4.8

Opinie użytkowników

Emilka
Emilka
5.0
01.07.2020
Posiadają wiele odmian warzyw i owoców. Dzięki temu każdy może wybrać to, na co ma ochotę. Fachowe doradztwo i konkurencyjne ceny.
Emil
Emil
5.0
12.05.2020
Nigdy nie zawiodłam się na jakości produktów które oferują. Wszystko jest pyszne. Mają niskie ceny i miłą obsługę.
Gabriela
Gabriela
4.0
26.03.2020
Bardzo fajnie, że hurtownia prowadzi również sprzedaż detaliczną. W niższej cenie można kupić dobre warzywa i owoce. Polecam.
Andrzej
Andrzej
5.0
15.01.2020
Jestem bardzo zadowolony z współpracy z tą hurtownią. Zaopatruję u nich swój sklep i zawsze otrzymuję jakościowe produkty.
Adrianna
Adrianna
5.0
01.11.2019
Warto skorzystać z oferty tej hurtowni. Posiadają wiele odmian warzyw i owoców, które kupujemy do naszej restauracji. Zapewniają miłą obsługę i atrakcyjne ceny.