Diagnostyka i leczenie
Diagnostyka i leczenie, Lekarska Specjalistyczna Spółdzielnia pracy, Gdańsk

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
07:00 - 20:00
Wt.
07:00 - 20:00
Śr.
07:00 - 20:00
Cz.
07:00 - 20:00
Pt.
07:00 - 20:00
Sb.
09:00 - 13:00
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 5840203541
REGON: 002870142
KRS: 0000170766
Dodatkowe kontakty:

58 341 42 15

Rok założenia:
1995

O firmie

Lekarska Specjalistyczna Spółdzielnia Pracy znajduje się w Gdańsku. Skupia lekarzy specjalistów z różnych dziedzin medycyny. Świadczy usługi medyczne już od 40 lat. Można do nich zaliczyć diagnostykę, zabiegi i leczenie chorób.

Oferta

Przychodnia specjalistyczna to miejsce w którym pracują lekarze z różnych dziedzin medycyny. Zajmują się oni prowadzeniem programów profilaktycznych zapobiegających chorobom oraz wykrywają schorzenia na wczesnym etapie. Do diagnostyki medycznej używane są urządzenia takie jak USG, RTG, EKG, a także EEG i echo serca. Ponadto stosowane są tomografy komputerowe i rezonansy magnetyczne, a także mammograf i sprzęt do gastroskopii oraz sigmo-kolonoskopii. W placówce działa laboratorium analityczne, w którym badane są pobrane próbki krwi, wydzielin i próbek pobranych w trakcie biopsji.

Lekarze zatrudnieni w Lekarskiej Spółdzielni Pracy to specjaliści z takich dziedzin medycznych jak:
  • neurologia
  • ginekologia
  • okulistyka
  • onkologia
  • dermatologia
  • kardiologia
  • traumatologia
  • stomatologia
  • fizykoterapia
  • chirurgia
Zabiegi chirurgiczne przeprowadzane są w znieczuleniu miejscowym i ogólnym. Można do nich zaliczyć operacje otolaryngologiczne, ortopedyczne, z zakresu chirurgii ogólnej oraz onkologicznej. Pomoc doraźna, np. zszywanie i opatrywanie ran odbywa się w ambulatorium.

Z kolei stomatologia obejmuje plombowanie, usuwanie uszkodzonych zębów i wstawianie uzupełnień protetycznych. Wykonywane są także czynności estetyczne i profilaktyczne, np. usuwanie kamienia nazębnego i nakładanie pokryć kosmetycznych.

Pacjenci przychodni mogą również liczyć na rehabilitację. Fizykoterapia obejmuje leczenie urazów, kontuzji i chorób, które objawiają się dyskomfortem i bólem. Zabiegi to między innymi krioterapia, masaże, leczenie prądami, a także leczenie ultradźwiękami i laserem.

W placówce zapewniana jest pomoc psychiatryczna i prowadzone są usługi dotyczące medycyny pracy, np. badania wstępne i okresowe.

Opieka medyczna jest świadczona w ramach kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia oraz odpłatnie.

Więcej informacji dotyczących Lekarskiej Specjalistycznej Spółdzielni Pracy i przyjmujących w niej lekarzy znajdą Państwo na stronie internetowej. Wizyty w placówce można rejestrować telefonicznie.

Kontakt

Kontakt Lekarska Specjalistyczna Spółdzielnia pracy

Lekarska Specjalistyczna Spółdzielnia pracy, Gdańsk

Opinie (0)

Opinie o firmie Lekarska Specjalistyczna Spółdzielnia pracy