Zajmujemy się rozliczaniem podatków oraz świadczeniem usług księgowych
Zajmujemy się rozliczaniem podatków oraz świadczeniem usług księgowych, Legis Finanse sp. z o.o., Plewiska

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7773291285
REGON: 36799967000000
KRS: 0000690776
Rok założenia:
2017

O firmie

Przedsiębiorstwo Legis Finanse sp. z o.o. znajduje się w Plewiskach, w powiecie poznańskim, na terenie województwa wielkopolskiego. Działalność prowadzimy od 2005 roku. Specjalizujemy się w świadczeniu usług rachunkowych. Właścicielem biura jest Joanna Prażmowska.

Certyfikaty i dyplomy

Oferta

Już od 15 lat działamy w branży księgowej. Przez ten czas poznaliśmy Państwa oczekiwania oraz wypracowaliśmy sobie ugruntowaną pozycję na rynku. Specjalizujemy się w rachunkowości. Ofertę kierujemy do klientów prywatnych oraz właścicieli firm.

Zakres naszych obowiązków to m.in.:
  • prowadzenie ksiąg przychodów i rozchodów,
  • prowadzenie księgowości,
  • obsługa kadrowo-płacowa,
  • prowadzenie dokumentacji firm,
  • rozliczanie podatków,
  • prowadzenie szkoleń.
Zapewniamy również doradztwo księgowe, prowadzenie ewidencji ryczałtu oraz bierzemy udział w imieniu klientów w kontrolach US, ZUS i PIP.

Zatrudniani przez nas pracownicy to specjaliści w swojej dziedzinie, którzy poradzą sobie z każdym wyzwaniem. Służymy pomocą i doradztwem na każdym kroku. Pracujemy przy pomocy nowoczesnych technologii, co znacznie ułatwia nam wykonywanie powierzonych obowiązków zawodowych. Jesteśmy też na bieżąco ze zmieniającymi się przepisami i regulacjami prawnymi.

Do naszych zadań należy też reprezentowanie klientów w Urzędzie Skarbowym oraz Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych. Dysponujemy nowoczesnym programem do fakturowania Comarch XT gratis. Oprócz tego nasze komputery posiadają specjalistyczne oprogramowanie firmy COMARCH, które są przeznaczone dla Klientów biura za darmo, podczas trwania umowy. Dostęp do swoich faktur sprzedaży z dowolnego miejsca na świecie dzięki instalacji w Chmurze z dostępem również na telefony z systemem Android.

Chętnie współpracujemy z klientami, którzy chcą założyć własną działalność gospodarczą. W tym zakresie zapewniamy pomoc podczas wypełniania wniosków i stosownych dokumentów oraz podpowiadamy do jakich urzędów je dostarczyć. Księgowość to nie tylko nasza praca, ale i pasja, dlatego do każdego zadania podchodzimy z ogromnym zaangażowaniem i dokładnością.

Dokładamy wszelkich starań, by zawsze znaleźć optymalne rozwiązanie, które zadowoli nawet najbardziej wymagającego klienta. Gwarantujemy terminowość i rzetelność. Zachęcamy do zapoznania się z całkowitą ofertą na naszej stronie internetowej.

Zapraszamy do kontaktu i odwiedzenia naszego biura rachunkowego Legis Finanse w Plewiskach.

Wideo

Kontakt

Kontakt Legis Finanse sp. z o.o.

Legis Finanse sp. z o.o., Plewiska

Opinie (1)

Opinie o firmie Legis Finanse sp. z o.o.

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Jacek
Jacek
5.0
25.09.2020
Z usług biura Legis Finanse jestem bardzo zadowolony. Prowadzą całą papierologię mojej firmy, są terminowi i skrupulatni. Nie muszę się przejmować kwestiami księgowości. Polecam.