Zawsze rzetelna rachunkowość
Zawsze rzetelna rachunkowość, Łebski Daniel Biuro Rachunkowe Daniel Stuligłowa, Warszawa

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5342172988
REGON: 364007684
Rok założenia:
2016

O firmie

Właścicielem prowadzonego przez nas biura rachunkowego jest Daniel Łebski, który działa w tej branży nieprzerwanie od 2001 roku. Siedziba przedsiębiorstwa zlokalizowana jest na terenie Warszawy. Oferujemy Państwu profesjonalne, terminowe oraz rzetelne usługi rachunkowe.

Oferta

Prowadzenie spraw rachunkowych własnej działalności wymaga dużej ilości czasu oraz wiedzy i umiejętności. Jednak czasem zdarza się, że brakuje tych trzech czynników. Wtedy właśnie wkracza nasze biuro rachunkowe. Z chęcią zdejmiemy z Państwa barków te nieprzyjemne obowiązki i profesjonalnie zadbamy o wszystkie najważniejsze sprawy.

Stworzyliśmy szeroką ofertę, którą stale modyfikujemy. Uwzględniamy w niej prowadzenie podatkowej księgi przychodów i rozchodów, rozliczanie ryczałtu od przychodów ewidencjonowanych bądź karty podatkowej oraz sporządzanie i składanie w imieniu Klienta deklaracji podatkowych.

Ponadto kompleksowo zajmujemy się prowadzeniem ewidencji środków trwałych, ewidencji VAT lub akt osobowych. Oferujemy również reprezentowanie Klienta przed urzędem skarbowym bądź ZUS, sporządzenie list płac, deklaracji zgłoszeniowych i rozliczeniowych ZUS oraz deklaracji PIT.

Przygotowujemy także umowy o pracę, umowy cywilnoprawne i doradzamy w kwestii rejestracji firmy. Pomożemy też wybrać najodpowiedniejszą optymalną formę opakowania. Ponadto nasza oferta to ewidencja środków trwałych, kata podatkowa, rozliczanie ryczałtu ewidencjonowanego i przygotowywanie sprawozdań finansowych.

Profesjonalnie zajmiemy się obsługą księgową, a dokładnie dokumentacją kadrową i urlopową. Klienci mogą liczyć też na doradztwo biznesowe. Uwzględniamy tutaj zgłoszenia aktualizacyjne oraz identyfikacyjne.

Indywidualnie dobieramy cenę do świadczonych usług. Koszta zależne są od formy prawnej, formy opodatkowania, ilości dokumentów księgowych, branży lub innych czynników.

Biuro rachunkowe Daniela Łebskiego to gwarancja rzetelności.

Artykuły

Podatkowa księga przychodów i rozchodów – do czego i komu jest potrzebna?
Podatkowa księga przychodów i rozchodów – do czego i komu jest potrzebna?
Warto powierzyć prowadzenie podatkowej księgi przychodów i rozchodów profesjonalistom z dobrego biura rachunkowego – to gwarancja rzetelności i terminowości.
Kompleksowe wsparcie biura rachunkowego w prowadzeniu firmy
Kompleksowe wsparcie biura rachunkowego w prowadzeniu firmy
Biuro rachunkowe Łebski Daniel świadczy kompleksowe usługi księgowe dla firm, dzięki czemu prowadzenie działalności jest o wiele prostsze i bezpieczniejsze.

Wideo

Kontakt

Kontakt Łebski Daniel Biuro Rachunkowe Daniel Stuligłowa

Łebski Daniel Biuro Rachunkowe Daniel Stuligłowa, Warszawa

Słowa kluczowe

Opinie (8)

Opinie o firmie Łebski Daniel Biuro Rachunkowe Daniel Stuligłowa

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Renata
Renata
5.0
13.07.2019
Jestem pod wrażeniem szybkości, z jaką wykonują zlecenia. Nigdy nie mają zaległości, nawet jeśli nagle coś wypadnie. Super współpraca.
Jarek
Jarek
5.0
09.05.2019
Bardzo zależało nam na terminie. Czas nas gonił, a umowy nie zostały jeszcze opracowane. Na szczęście uratowało nas to biuro rachunkowe. Jeszcze raz dziękujemy!
Karolina
Karolina
5.0
22.03.2019
Polecam serdecznie to biuro rachunkowe. Profesjonalnie prowadzą akta osobowe.
Ilona
Ilona
5.0
09.01.2019
Profesjonalnie, terminowo i rzetelnie. Nie mogę powiedzieć złego słowa o ich usługach rachunkowych.
Czarek
Czarek
5.0
07.11.2018
Rozpoczynałem własną działalność, jednak zupełnie nie wiedziałem, jak się za to zabrać. Na szczęście pracownicy tej firmy we wszystkim mi pomogli.
Adam
Adam
5.0
05.09.2018
To biuro rachunkowe pozytywnie mnie zaskoczyło. Miałem sporo zaległości i zleciłem im naprawdę dużo roboty. Wszystko zrealizowali w bardzo krótkim czasie. Nic tylko podziwiać.
Albert
Albert
5.0
28.07.2018
Rozliczanie ryczałtu od przychodów ewidencjonowanych przebiegło bardzo sprawnie i profesjonalnie. Widać, że mają wiedzę oraz umiejętności. Szczerze polecam tę firmę i zostawiam pozytywną opinię. Oby tak dalej!
Sandra
Sandra
5.0
31.05.2018
Od dawna prowadzę firmę, która z każdym miesiącem ma coraz więcej klientów. Bardzo mnie to cieszyło, jednak miałam coraz mniej czasu na zajmowanie się rachunkowością. Skontaktowałam się więc z tym przedsiębiorstwem. Teraz nie muszę się już o nic martwić.