Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6262400821
Rok założenia:
2009

Polecane oferty

Kancelaria działa w obecnej formie od 2013 roku. Usługi księgowe w formie uproszczonej oraz pełnej ...
Katowice, Sobieskiego 2
Rozumiemy, że będąc przedsiębiorcą czas ma ogromne znaczenie. Dlatego pragniemy, aby nasi klienci p...
Jesteś przedsiębiorcą? Chcesz mieć więcej czasu, by skupić się na sprawach związanych z prowadzenie...

O firmie

Firma LCConsulting istnieje od 2009 roku. Siedziba naszej działalności zlokalizowana jest w Siemianowicach Śląskich. Firmą zarządza Leszek Czerwiński. Oferujemy szeroki zakres usług księgowych.

Oferta

Jesteśmy licencjonowanym biurem rachunkowym, posiadamy uprawnienia Ministra Finansów do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych. Oferujemy pełen zakres obsługi księgowej, kadrowej i płacowej. Nasze doświadczenie w kontaktach z urzędami i instytucjami państwowymi pozwala nam reprezentować naszych Klientów we wszelkiego rodzaju sprawach urzędowych.

Do naszych obowiązków należy bieżące księgowanie, rozliczanie czy sprawy kadrowo-płacowe. Realizujemy także zlecenia wymagające specjalistycznej wiedzy i dużego doświadczenia, jak na przykład optymalizacja obciążeń podatkowych.

Oferta:
  • prowadzenie księgi przychodów i rozchodów,
  • prowadzenie ksiąg rachunkowych,
  • obsługa kadrowo- płacowa,
  • pomoc w zakładaniu działalności,
  • rozliczenia roczne,
  • rozliczanie VAT,
  • doradztwo finansowo- prawne.
Mamy wieloletnie doświadczenie w branży. Od ponad 11 lat zapewniamy naszym Klientom profesjonalną obsługę w zakresie księgowości i rachunkowości. Nasza bogata wiedza pozwala na kompleksową realizację zleceń standardowych oraz skomplikowanych. Zapewniamy obsługę zarówno małych, jak i dużych firm.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. LCConsulting mieści się w Siemianowicach Śląskich, a szczegóły oferty znajdują się na firmowej stronie internetowej.

Kontakt

Kontakt LCConsulting Leszek Czerwiński

LCConsulting Leszek Czerwiński, Katowice

Szukasz wykonawcy?

Napisz czego potrzebujesz, a my bezpłatnie znajdziemy fachowców w Twojej okolicy.

Dziękujemy za wysłanie zlecenia.

Oczekuj na ofertę przesłaną na wskazany e-mail

Wystąpił błąd

Spróbuj jeszcze raz później

Opinie (4)

Opinie o firmie LCConsulting Leszek Czerwiński


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Średnia ocen

4.5

Opinie użytkowników

Zuza
Zuza
5.0
01.05.2022
Jeśli szukacie sprawdzonego biura księgowego, to dobrze trafiliście! Zawsze kierują się dobrem klienta i potrafią doradzić w zawiłych sprawach finansowych i podatkowych.
Adaś
Adaś
4.0
08.03.2022
Zawsze terminowi, czuwają nad moimi rozliczeniami z urzędami, a prowadzona przez nich dokumentacja jest bardzo dokładna. Polecam ich usługi z czystym sumieniem!
Janek
Janek
5.0
18.01.2022
Biuro zajmuje się prowadzeniem pełnej księgowości mojej firmy. Działam w branży budowlanej i nie mam czasu na bieganie po urzędach. Wiem, że mogę liczyć na ich pomoc w tym zakresie, co jest dla mnie dużym odciążeniem.
Alfred
Alfred
4.0
22.11.2021
Polecam współpracę z tym biurem rachunkowym. Pracują tu prawdziwi profesjonaliści, którzy są na bieżąco ze wszelkimi zmianami w prawie podatkowym. Już wielokrotnie przekonałem się o tym, że trzymają rękę na pulsie. Takich specjalistów warto docenić.