Kompleksowe usługi księgowe
Kompleksowe usługi księgowe, LCConsulting Leszek Czerwiński, Katowice

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6262400821
Rok założenia:
2009

O firmie

Firma LCConsulting istnieje od 2009 roku. Siedziba naszej działalności zlokalizowana jest w Siemianowicach Śląskich. Firmą zarządza Leszek Czerwiński. Oferujemy szeroki zakres usług księgowych.

Oferta

Jesteśmy licencjonowanym biurem rachunkowym, posiadamy uprawnienia Ministra Finansów do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych. Oferujemy pełen zakres obsługi księgowej, kadrowej i płacowej. Nasze doświadczenie w kontaktach z urzędami i instytucjami państwowymi pozwala nam reprezentować naszych Klientów we wszelkiego rodzaju sprawach urzędowych.

Do naszych obowiązków należy bieżące księgowanie, rozliczanie czy sprawy kadrowo-płacowe. Realizujemy także zlecenia wymagające specjalistycznej wiedzy i dużego doświadczenia, jak na przykład optymalizacja obciążeń podatkowych.

Oferta:
  • prowadzenie księgi przychodów i rozchodów,
  • prowadzenie ksiąg rachunkowych,
  • obsługa kadrowo- płacowa,
  • pomoc w zakładaniu działalności,
  • rozliczenia roczne,
  • rozliczanie VAT,
  • doradztwo finansowo- prawne.
Mamy wieloletnie doświadczenie w branży. Od ponad 11 lat zapewniamy naszym Klientom profesjonalną obsługę w zakresie księgowości i rachunkowości. Nasza bogata wiedza pozwala na kompleksową realizację zleceń standardowych oraz skomplikowanych. Zapewniamy obsługę zarówno małych, jak i dużych firm.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. LCConsulting mieści się w Siemianowicach Śląskich, a szczegóły oferty znajdują się na firmowej stronie internetowej.

Artykuły

Obsługa kadrowo-płacowa – biuro rachunkowe LCConsulting
Obsługa kadrowo-płacowa – biuro rachunkowe LCConsulting
Jakie korzyści niesie za sobą powierzenie obsługi kadrowo-płacowej zewnętrznemu biuru rachunkowemu? Co na ten temat mówi księgowy z biura LCConsulting?

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt LCConsulting Leszek Czerwiński

LCConsulting Leszek Czerwiński, Katowice

Opinie (4)

Opinie o firmie LCConsulting Leszek Czerwiński

Średnia ocen

4.5

Opinie użytkowników

Zuza
Zuza
5.0
01.05.2022
Jeśli szukacie sprawdzonego biura księgowego, to dobrze trafiliście! Zawsze kierują się dobrem klienta i potrafią doradzić w zawiłych sprawach finansowych i podatkowych.
Adaś
Adaś
4.0
08.03.2022
Zawsze terminowi, czuwają nad moimi rozliczeniami z urzędami, a prowadzona przez nich dokumentacja jest bardzo dokładna. Polecam ich usługi z czystym sumieniem!
Janek
Janek
5.0
18.01.2022
Biuro zajmuje się prowadzeniem pełnej księgowości mojej firmy. Działam w branży budowlanej i nie mam czasu na bieganie po urzędach. Wiem, że mogę liczyć na ich pomoc w tym zakresie, co jest dla mnie dużym odciążeniem.
Alfred
Alfred
4.0
22.11.2021
Polecam współpracę z tym biurem rachunkowym. Pracują tu prawdziwi profesjonaliści, którzy są na bieżąco ze wszelkimi zmianami w prawie podatkowym. Już wielokrotnie przekonałem się o tym, że trzymają rękę na pulsie. Takich specjalistów warto docenić.