Zajmuję się sprzedażą ubezpieczeń na życie
Zajmuję się sprzedażą ubezpieczeń na życie, Laska Grażyna. Usługi ubezpieczeniowe, Bydgoszcz

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5541710017
REGON: 093061064
Rok założenia:
2002
Branża:

O firmie

Nazywam się Grażyna Laska i zapewniam Państwu moje kompleksowe usługi ubezpieczeniowe. Siedziba mojego biura znajduje się w Bydgoszczy.

Oferta

Zajmuję się usługami ubezpieczeniowymi, oferuję Państwu szeroki zakres ubezpieczeń renomowanego towarzystwa Generali. Zapewniam moją pomoc w znalezieniu najkorzystniejszej oferty ubezpieczeniowej, dopasowanej do Państwa potrzeb, oczekiwań oraz możliwości finansowych. W mojej ofercie znajdą Państwo:
  • ubezpieczenia na życie,
  • ubezpieczenia majątkowe,
  • ubezpieczenia zdrowotne,
  • ubezpieczenia finansowe.
Zapewniam korzystne ubezpieczenia domów i mieszkań, a także ruchomości domowych, NNW oraz assistance. Dobiorę dla Państwa także najlepszą ofertę ubezpieczenia na życie, zapewniającego wypłatę świadczeń w przypadku nieszczęśliwego wypadku, nagłego zachorowania, narodzin dziecka, hospitalizacji dziecka, w przypadku trudnych sytuacji życiowych i wielu innych. Oferuję także ubezpieczenia na życie obejmujące świadczenie za pobyt w szpitalu w przypadku zdiagnozowania Covid-19.

W razie jakichkolwiek pytań zachęcam do kontaktu! Zapraszam do skorzystania z oferty mojego biura ubezpieczeniowego z siedzibą w Bydgoszczy.

Artykuły

Jak wybrać prywatne ubezpieczenie majątkowe?
Jak wybrać prywatne ubezpieczenie majątkowe?
Ubezpieczenie majątku jest bardzo ważną inwestycją, o której powinien pamiętać każdy właściciel nieruchomości. Jak wybrać odpowiednie ubezpieczenie majątkowe?

Wideo

Kontakt

Kontakt Laska Grażyna. Usługi ubezpieczeniowe

Laska Grażyna. Usługi ubezpieczeniowe, Bydgoszcz

Opinie (2)

Opinie o firmie Laska Grażyna. Usługi ubezpieczeniowe

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Dominika
Dominika
5.0
27.07.2021
Bardzo fajne ubezpieczenie na życie, które obejmuje nawet zachorowanie na covid - bardzo mi na tym zależało. Polecam wszystkim.
Cezary
Cezary
5.0
02.05.2021
Kupowałem tutaj ubezpieczenie na samochód i na dom, wyszło bardzo korzystnie, taniej niż w innych miejscach, a otrzymałem pełen zakres ochrony. Polecam!