Sprawimy, że Twój dom wypełni się blaskiem!
Sprawimy, że Twój dom wypełni się blaskiem!, Laros Kamil Pirecki, Kraków

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 9452027137
REGON: 120936770
Rok założenia:
2009

O firmie

Firma Laros znajduje się w Krakowie. Specjalizujemy się w kompleksowych usługach wykończeniowych. Działalność w branży prowadzimy od 2014 roku. Mamy bogate doświadczenie, które przekłada się na wysoką jakość świadczonych usług. Właścicielem przedsiębiorstwa jest Kamil Pirecki.

Oferta

Głównym przedmiotem działalności firmy Laros są usługi wykończeniowe. Zajmujemy się między innymi wykańczaniem mieszkań. Możemy zaproponować wykonanie instalacji elektrycznych oraz wodno-kanalizacyjnych.Oferta naszej firmy skierowana jest zarówno do Klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstw, a także instytucji państwowych.
W naszej ofercie można także znaleźć adaptację budynków na pomieszczenia biurowe, hotele, restauracje, użyteczności publicznej.

Do zakresu świadczonych przez nas usług należy wykonywanie prac posadzkarskich. Oferujemy montaż podłóg drewnianych i paneli, jak również kafelkowanie. Zajmujemy się także montażem ścian działowych i zabudów z karton - gipsu.
Ponadto nasza oferta obejmuje podwieszane sufity oraz nowoczesne ekskluzywne sufity napinane.Zatrudniamy doświadczoną kadrę pracowniczą, która do każdego zlecenia podchodzi z zaangażowaniem. Dokładamy wszelkich starań, aby spełnić oczekiwania Klientów.
Dajemy 3-letnią gwarancję na nasze usługi. Posiadamy ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu wykonywania robót budowlano - montażowych. Dodatkowo oferujemy transport i bezpłatną wycenę usług. Zapewniamy rzetelność oraz terminowość.Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo szczegółowe informacje, a w razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny.
Zapraszamy do współpracy z firmą Laros.

Zakres działalności

Kontakt

Kontakt Laros Kamil Pirecki

Laros Kamil Pirecki, Kraków

Opinie (19)

Opinie o firmie Laros Kamil Pirecki

Średnia ocen

4.7

Opinie użytkowników

Łukasz
Łukasz
5.0
16.11.2019
Wykonali w naszym biurze sufit podwieszany, który prezentuje się bardzo efektownie. Polecamy serdecznie firmę Laros.
Mariusz
Mariusz
4.0
22.09.2019
Polecam firmę Laros, podjęli się wykończenia wnętrz.
Arkadiusz
Arkadiusz
5.0
06.07.2019
Usługi remontowe na wysokim poziomie. Super, polecam.
Stanowczo odradzam i nie polecam
Stanowczo odradzam i nie polecam
1.0
03.06.2019
A ja będę pierwszą osobą która wystawi słabą notę panu Pireckiemu... Nie odbiera on telefonu, olewa sprawę. Zero kontroli nad pracownikami którzy może i ładnie zrobią ale w ogóle nie znają się na sztuce budowlanej. Pan pirecki żąda pieniędzy mimo nie zakonczonej inwestycji. Nie wiem kto mu wystawia dobre opinie (wydaje mi się że sam je sobie pisze) gdyż wszyscy których znam a korzystali oni z usług firmy Laros nie są zadowoleni. Tak na koniec dodam że pan Kamil Pirecki oferuje materiał z najwyższej półki a w praktyce używa tanich produktów.
Juliusz
Juliusz
5.0
11.05.2019
Firma godna polecenia, wykonali instalację wodno-kanalizacyjną.
Damian
Damian
5.0
08.03.2019
Firma Laros podjęła się remontu lokalu pod gastronomię. Usługa zrealizowana rzetelnie oraz terminowo. Wszystko wykonane dokładnie tak, jak chcieliśmy. Super, polecamy!
Roman
Roman
5.0
24.01.2019
Bardzo rzetelna firma, która podjęła się adaptacji pomieszczeń na biurowe. Zależało nam na czasie, a oni dotrzymali ustalonego terminu. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy, na pewno jeszcze skorzystamy z ich usług. Polecamy serdecznie.
Adrian
Adrian
5.0
01.11.2018
Wykonali bardzo gruntowny remont. Powierzchnia domu była duża i byłem pewien, że zagwarantowany przez nich termin jest niemożliwy do utrzymania, ale dali radę. Super firma!
Zbyszek
Zbyszek
5.0
03.10.2018
Plus za szybkość działania, drugi, duży, za to, że w tematyce po prostu siedzą i mają doświadczenie. Firma na absolutnie profesjonalnym poziomie.
Elżbieta
Elżbieta
5.0
12.09.2018
Montowali instalację wodno-kanalizacyjną. Wszystko jest w najlepszym porządku, a prace poszły im bardzo szybko.
Franek
Franek
5.0
14.08.2018
Rzetelnie, szybko i w całkiem dobrej cenie. Więcej mi nie trzeba, żeby być zadowolonym.
Dawid
Dawid
5.0
10.07.2018
Fajnie, że zapewniają aż 3 lata gwarancji na swoje usługi. Widać, że są pewni jakości swojej pracy, a to dobrze, bo to dowód, że firma działa profesjonalnie.
Monika
Monika
5.0
26.06.2018
Profesjonalnie wykonane kafelkowanie. Obawiałam się odrobinę, bo poprzednia firma sobie nie poradziła, ale w przypadku Laros nie było najmniejszego problemu. Tym chętniej poleciłam ich znajomym, którzy potrzebują podobnej usługi.
Tomek
Tomek
5.0
19.05.2018
Ze znawstwem wykonali podwieszany sufit. Mogę śmiało powiedzieć, że to dobra i profesjonalna firma.
Mirek
Mirek
5.0
28.04.2018
Uważnie się przyglądałem ich pracy, bo sam znam się trochę na budowlance, ale nie było tam ani grama amatorszczyzny. W firmie Laros wiedzą co robią i wiedzą po co to robią. Z czystym sumieniem polecam.
Magda
Magda
5.0
14.03.2018
Wykończenie mieszkania wykonane z pełnym profesjonalizmem, nie mam absolutnie nic do zarzucenia.
Agnieszka
Agnieszka
5.0
03.02.2018
Sprawnie przeprowadzona adaptacja budynku na kilka biur. Przyszłe biura ładnie odremontowane, wszystko zrobione zgodnie z najwyższymi standardami. Na pewno znają się na swoim fachu.
Jędrek
Jędrek
5.0
28.01.2018
Firma na którą warto zwrócić uwagę, bo nie odwalają fuszerki. Wszystko zrobione, jak się patrzy, jakościowo bez zastrzeżeń, a na dodatek szybko.
Oliwia
Oliwia
5.0
06.12.2017
Bardzo skutecznie przeprowadzony remont. Panowie z firmy Laros to specjaliści, wszystko wykonali sprawnie i naprawdę szybko. Jestem bardzo zadowolona z tempa ich działania i serdecznie polecam.