Tworzenie precyzyjnych projektów
Tworzenie precyzyjnych projektów, Lapis Artur Kamiński, Bydgoszcz

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5542364072
REGON: 341489155
Rok założenia:
2013
Branża:

O firmie

Siedziba biura Lapis zlokalizowana jest w Bydgoszczy, jednak świadczymy usługi na terenie całego kraju. Specjalizujemy się w usługach projektowych. Działalność w branży prowadzimy od 2013 roku. W tym czasie zyskaliśmy doświadczenie oraz zaufanie szerokiego grona Klientów. Właścicielem przedsiębiorstwa jest Artur Kamiński.

Oferta

Głównym przedmiotem działalności firmy Lapis jest projektowanie infrastruktury drogowej oraz dróg. Możemy Państwu zaproponować przygotowanie całej dokumentacji projektowej. Podejmiemy się wykonania projektów budowlanych i wykonawczych obejmujących budowę, przebudowę bądź remont ulicy, drogi oraz parkingu. Oferujemy również projekty zagospodarowania terenu. Nasza oferta obejmuje projektowanie zarówno stałej, jak i tymczasowej organizacji ruchu.

Do zakresu świadczonych przez nas usług należy inwentaryzacja elementów pasa drogowego oraz badanie nawierzchni drogowych. Jesteśmy w stanie zaprojektować wzmocnienia konstrukcji drogowych. Przedstawimy także koncepcje programowe infrastruktury drogowej. Dysponujemy sprzętem, dzięki któremu komputerowo sprawdzimy przejezdność. Proponujemy również ocenę stanu technicznego dróg i przepustów.

Ponadto oferujemy:
  • projekty placów,
  • projekty zjazdów,
  • projekty chodników,
  • projekty podjazdów,
  • projekty przystanków,
  • projekty poszerzenia jezdni,
  • projekty pętli autobusowych,
  • projekty ścieżek rowerowych.
Pomożemy w uzyskaniu pozwoleń, decyzji oraz uzgodnień. Wykonamy kosztorysy inwestorskie oraz Specyfikacje Techniczne Wykonania i Odbioru Robót. Uzupełnienie naszej szerokiej oferty stanowi doradztwo techniczne oraz nadzór inwestorski i budowlany.

Zatrudniamy doświadczonych i wykwalifikowanych pracowników, którzy służą pomocą oraz fachowym doradztwem. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i z zaangażowaniem. Dysponujemy nowoczesnym i specjalistycznym sprzętem, który pozwala nam na sprawną i rzetelną realizację zleceń. W celu zapewnienia najwyższej jakości świadczonych usług prowadzimy współpracę z doświadczonymi geodetami i geologami.

Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo szczegółowe informacje, a w razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny.

Zapraszamy do współpracy z biurem Lapis.

Artykuły

Usługi w zakresie projektowania infrastruktury drogowej oraz dróg
Usługi w zakresie projektowania infrastruktury drogowej oraz dróg
Specjalistyczne biura projektowe są w stanie wykonać koncepcję konkretnych elementów infrastruktury drogowej, np. dróg, ścieżek, parkingów czy zjazdów.
Dokumentacja projektowa w przypadku przebudowy drogi powiatowej
Dokumentacja projektowa w przypadku przebudowy drogi powiatowej
Jednym z najważniejszych etapów przy realizacji przebudowy dróg, jest przygotowanie dokumentacji projektowej, będącej podstawą wszystkich procesów wykonawczych.

Wideo

Kontakt

Kontakt Lapis Artur Kamiński

Lapis Artur Kamiński, Bydgoszcz

Opinie (18)

Opinie o firmie Lapis Artur Kamiński

Średnia ocen

4.8

Opinie użytkowników

Wioletta
Wioletta
5.0
30.03.2021
Wykonali dla nas projekty tymczasowej organizacji ruchu, jesteśmy wdzięczni za terminową realizację zlecenia. Polecamy serdecznie.
Mateusz
Mateusz
5.0
21.01.2021
Pracownicy są doświadczeni oraz rzetelni, zaprojektowali dla nas ulicę, a następnie sprawowali nadzór. Dziękujemy i polecamy.
Artur
Artur
4.0
11.11.2020
Wykonali potrzebne pomiary, projekt oraz kosztorys. Na pewno skorzystamy jeszcze z ich usług.
Patryk
Patryk
5.0
04.09.2020
Sporządzili dla nas pełną dokumentację przetargową projektów budowlanych, polecamy.
Maksymilian
Maksymilian
5.0
05.07.2020
Kompleksowe usługi projektowe, polecam serdecznie.
Adrian
Adrian
4.0
13.05.2020
Sprawowali nadzór inwestorski nad budową drogi powiatowej, polecam.
Wojciech
Wojciech
4.0
02.03.2020
Polecamy usługi firmy Lapis - fachowe doradztwo pracowników, krótki czas realizacji zleceń, wysoka jakość projektów.
Mirek
Mirek
5.0
17.01.2020
Firma Lapis podjęła się zaprojektowania parkingu, a także sporządzenia potrzebnej dokumentacji. Polecamy.
Edgar
Edgar
4.0
28.11.2019
Wykonali projekt przebudowy drogi powiatowej, wszystko precyzyjnie i zgodnie z naszymi wymaganiami. Polecamy.
Mariusz
Mariusz
5.0
12.09.2019
Usługi architektoniczne na wysokim poziomie, polecam.
Marek
Marek
5.0
10.07.2019
Firma godna polecenia, w krótkim czasie wykonali dla nas badania nawierzchni drogowych. Rzetelność oraz terminowość to cechy, które wyróżniają firmę Lapis wśród innych.
Arkadiusz
Arkadiusz
5.0
24.05.2019
Firma Lapis podjęła się wykonania projektu ścieżek rowerowych na terenie naszej gminy, dzięki temu możemy szybko przystąpić do budowy. Polecamy.
Wojciech
Wojciech
5.0
22.03.2019
Przedstawili dokumentację projektową w czasie, na który byliśmy umówieni. Solidna firma. Warto skorzystać z ich usług.
Jędrek
Jędrek
5.0
12.01.2019
Skorzystaliśmy z ich usług przy okazji budowy nowej pętli autobusowej. Projekt został zrealizowany i wszystko jest w jak najlepszym porządku. Polecamy serdecznie ich usługi.
Iga
Iga
5.0
17.11.2018
Przyjechali i najpierw wykonali pomiary w terenie, a następnie, po konsultacji, przystąpili do wykonywania projektu. Super, polecam.
Borys
Borys
5.0
17.09.2018
Tę firmę polecił mi mój kolega, który także korzystał z ich oferty. Dla mnie wykonali projekt parkingu. Chciałem, aby moi pracownicy mieli miejsce do swobodnego parkowania swoich samochodów. Projekt precyzyjny, polecam.
Justyna
Justyna
5.0
11.07.2018
Do każdego zlecenia podchodzą z zaangażowaniem. Zaprojektowali podjazdy przed moim domem, a także przed siedzibą firmy. Wszystko bez zarzutów, solidnie i terminowo. Pracownicy są pomocni i rzetelni. Odpowiedzieli na wszystkie moje pytania. Na pewno jeszcze skorzystam z ich usług.
Tyberiusz
Tyberiusz
5.0
02.05.2018
Bardzo profesjonalna firma, współpracujemy już od jakiegoś czasu i zawsze jesteśmy zadowoleni z wykonanych zleceń. Wykonali projekty wielu ulic w naszym mieście, a także parkingów oraz chodników. Dotrzymują terminów, na czym bardzo nam zależało. Pracownicy są rzetelni.