Specjalistyczne oprogramowanie dla firm, biur i banków
Specjalistyczne oprogramowanie dla firm, biur i banków, LAN Studio s.c., Rybnik

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6422918048
Rok założenia:
2005

O firmie

Siedziba LAN Studio mieści się w Rybniku, w województwie śląskim. Firma specjalizuje się w obsłudze informatycznej małych i średnich przedsiębiorstw. W branży działa od 2005 roku. Właścicielami są Marek Obłój i Michał Dyl.

Oferta

W dzisiejszych czasach prowadzenie działalności gospodarczej wiąże się z koniecznością użytkowania sprzętu komputerowego i specjalistycznego oprogramowania. LAN Studio od lat zajmuje się instalowaniem programów komputerowych oraz komputerów. Firma zatrudnia wyłączenie doświadczonych i wykwalifikowanych informatyków, dlatego nawet najtrudniejsze zlecenia nie są dla niej problemem. W trakcie prac Studio używa wyłączenie sprawdzonych programów firmy Comarch oraz sprzętu komputerowego renomowanych producentów.

Oferta firmy obejmuje programy służące do obsługi jednolitych plików kontrolnych. Klienci LAN Studio mogą liczyć na zakup i instalację rozwiązań księgowych, handlowych i bankowych takich jak:
  • Comarch ERP Optima Księga Podatkowa
  • Comarch ERP Optima Środki Trwałe
  • Comarch ERP Optima Księga Handlowa
  • Comarch ERP Optima Faktury
  • Comarch ERP Optima Handel
  • Comarch ERP Optima Kasa Bank
  • Comarch ERP Optima Płace i Kadry
Firma zajmuje się również tworzeniem i modernizacją sieci komputerowych i dostarczaniem komputerów przenośnych lub stacjonarnych. W ofercie znajduje się także sprzedaż serwerów wraz z niezbędnym wyposażeniem. Ponadto LAN Studio dostarcza urządzenia fiskalne takie jak drukarki i kasy.

Więcej informacji dotyczących firmowej oferty znajdą Państwo na stronie internetowej.

Kontakt

Kontakt LAN Studio s.c.

LAN Studio s.c., Rybnik

Opinie (0)

Opinie o firmie LAN Studio s.c.