Z nami odnowisz swój samochód, motocykl oraz zabytkowe auto
Z nami odnowisz swój samochód, motocykl oraz zabytkowe auto, Lakiernictwo Custom BB, Buczkowice

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 18:00
Wt.
08:00 - 18:00
Śr.
08:00 - 18:00
Cz.
08:00 - 18:00
Pt.
08:00 - 18:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 8181002810
REGON: 690282774
Rok założenia:
2001

O firmie

Prowadzimy serwis blacharsko-lakierniczy. Buczkowice, Szczyrk, Meszna, Łodygowice wszędzie blisko. Kompleksowe naprawy powypadkowe, renowacja samochodów zabytkowych, odtwarzanie elementów plastikowych - motocykle, ścigacze, skutery. Współpraca z PZU, WARTA i inne towarzystwa - naprawy bezgotówkowe. Samochód zastępczy.

Naprawy „pod miernik”. Po naszej specjalnej usłudze naprawa powinna być niezauważalna. Z powierzchni karoserii zdejmujemy warstwę po warstwie powłok, dokonujemy naprawy i odtwarzamy pokrycie zgodnie z technologią producenta.

Nowe powłoki lakiernicze możemy tworzyć zgodnie z Twoim planem, Twoją wyobraźnią, zacznij marzyć, opowiedz nam, a my to postaramy się zmaterializować. Lakierowanie, blacharka, detailing, usługi custom, naprawy smart. Kupiłeś samochód "po przygodach" - naprawimy go kompleksowo.

Zapraszamy Cię na stronę internetową www.lakiernictwo.auto.pl a wkrótce do naszej nowej właśnie budowanej siedziby - Bielsko-Biała. Mamy nadzieję, że niedługo się spotkamy.

Oferta

Naszym klientom już od wielu lat oferujemy szeroki wachlarz usług w zakresie usług blacharsko - lakierniczych. Mamy spore doświadczenie w branży, dzięki czemu wykonywane przez nas prace są na naprawdę wysokim poziomie. Zapewniamy, że z naszego warsztatu samochodowego wyjadą Państwo autem takim jak przed kolizją czy wypadkiem.

Nasz warsztat przeprowadza kompleksowe naprawy lakieru, zajmujemy się zarówno lakierowaniem części nadwozia, jak i całego pojazdu. Specjalizujemy się też w nakładaniu zaprawek lakierniczych. Lakierujemy i wykonujemy naprawy blacharsko-lakiernicze zarówno samochodów osobowych, busów jak i pojazdów motocyklowych.

Oferujemy Państwu również naprawy smart jako lakierowanie poszczególnych elementów:
  • drzwi,
  • lusterek,
  • maski,
  • dachu,
  • zderzaków,
  • klapy bagażnika,
  • błotników
Zderzak, maska, lusterko, klapa, błotnik czy nawet dach mogą byc naprawiane miejscowo, szybko i ekonomicznie.
Ponadto na życzenie Klientów wykonujemy piaskowanie. Posiadamy nowoczesne urządzenia, dzięki którym wszystkie powłoki lakiernicze nakładane są bardzo precyzyjnie. Dysponujemy komorą lakierniczą, w której możliwe jest bezpieczne i dokładne nakładanie warstwy lakieru o jednolitej i jednakowej grubości. Dzięki temu mogą mieć Państwo pewność, że lakierowanie zostanie wykonane estetycznie.

Likwidacja szkód komunikacyjnych. Kompleksowe naprawy powypadkowe, renowacja samochodów zabytkowych, odtwarzanie elementów plastikowych - motocykle, ścigacze, skutery. Współpraca z PZU, WARTA, Hestia, AXA, Alianz i inne towarzystwa - naprawy bezgotówkowe. Samochód zastępczy.

Zapraszamy do współpracy i na naszą stronę internetową www.lakiernictwo.auto.pl w celu zapoznania się z pełną ofertą firmy lakierniczej działającej w rejonie Buczkowice, Meszna, Szczyrk, Łodygowice, Bielsko-Biała.

Artykuły

Renowacja pojazdu zabytkowego
Renowacja pojazdu zabytkowego
Renowacja samochodu wymaga wiedzy i odpowiedniego sprzętu. Warto skorzystać z usług profesjonalistów, którzy wykonają renowację z najwyższą starannością.

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Lakiernictwo Custom BB

Lakiernictwo Custom BB, Buczkowice

Opinie (5)

Opinie o firmie Lakiernictwo Custom BB

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Bartłomiej
Bartłomiej
5.0
18.05.2020
Będę na pewno wracać, serwis polecił mi szwagier, który również malował tam motocykl.
Mirek
Mirek
5.0
02.03.2020
Nie mam zastrzeżeń co do obsługi i wykonania. Miałem jedynie głębsze rysy, jednak malowanie zabezpieczyło samochód przed wdarciem się korozji.
Tymon
Tymon
5.0
26.01.2020
Kolejny raz korzystam już z usług tego warsztatu. Każde moje auto maluję według własnego uznania, a panowie realizują moje szalone wizje.
Rafał
Rafał
5.0
14.11.2019
Chciałem zrobić mojemu tacie prezent z okazji 50 rocznicy urodzin. Zaprowadziłem jego starego, obdrapanego garbusa do warsztatu pana Ireneusza. Byłem ZACHWYCONY efektami. Tata popłakał się ze wzruszenia. Dziękujemy!
Paulina
Paulina
5.0
13.09.2019
Polecam ten warsztat. Miałam dość poważny wypadek samochodowy, po naprawie auta bardzo chciałam, by lakier również wyglądał dobrze. Pan właściciel doradził mi wybór koloru tak, by nie odznaczał się od reszty auta. Jestem bardzo wdzięczna.
Tagi