Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
10:00 - 18:00
Wt.
10:00 - 18:00
Śr.
10:00 - 18:00
Cz.
10:00 - 18:00
Pt.
10:00 - 18:00
Sb.
10:00 - 13:00
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 7811041278
REGON: 300739061
Rok założenia:
2008
Branża:

Polecane oferty

Nasze wieloletnie doświadczenie przekłada się na wysoką jakość oferowanych przez nas usług. Głównym...
Prowadzona przez nas firma Pilot Sport Travel oferuje szeroki zakres usług, począwszy od sprzedaży ...
Poznań, Paderewskiego 8
Biuro podróży Mediterraneum się organizacją wyjazdów do wszystkich krajów europejskich. Dla nas num...

O firmie

Profesjonalne biuro podróży Labitour mieści się w Poznaniu. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży, gdyż działamy nieprzerwanie od 2008 roku, pod kierownictwem Przemysława Labijaka. Najważniejsza jest dla nas satysfakcja klientów, dlatego skrupulatnie wybieramy jedynie najatrakcyjniejsze oferty wycieczek.

Oferta

Specjalizujemy się w wyszukiwaniu najlepszych ofert podróży. Polecamy Państwu jedynie sprawdzone kierunki wyjazdów. Posiadamy szeroki wybór ofert wylotów wakacyjnych z polskich lotnisk i nie tylko. Dokładamy wszelkich możliwych starań, aby zapewnić Państwu niezapomniany wypoczynek, urlop czy wakacje.

Prowadzimy współpracę wyłącznie ze sprawdzonymi kurortami czy hotelami, dzięki czemu możemy zapewnić bezpieczeństwo i komfortowe warunki. Zajmujemy się wszelkimi niezbędnymi formalnościami, rezerwujemy bilety lotnicze, hotele i transfery. Oferujemy pełną gamę niezwykle atrakcyjnych wycieczek:
  • last minute
  • all inclusive
  • objazdowych
  • w formie rejsów
Z nami zwiedzą Państwo praktycznie każdy zakątek świata. Nie mamy żadnych ograniczeń. Organizujemy także wycieczki łączone lotnicze i autokarowe. Oferujemy też obozy wypoczynkowe, sportowe i językowe dla młodzieży zarówno w Polsce, Wielkiej Brytanii, Włoszech, jak i Chorwacji, na Węgrzech i Malcie.

Gwarantujemy Państwu podróże pakietowe również na nietypową ilość 9,10,12 oraz 20 dni. Zapraszamy do odwiedzenia naszego biura.

Kontakt

Kontakt Labitour

Labitour, Poznań

Opinie (0)

Opinie o firmie Labitour