Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6191978948
REGON: 364508647
Rok założenia:
2020

O firmie

La Mujer to w języku hiszpańskim kobieta. Firmę nazwaliśmy tak dlatego, że pozwala nam oddać charakter naszej działalności, w ramach którego chcemy każdej kobiecie zapewnić szansę na poprawę własnej sylwetki, kondycji oraz samopoczucia. Jesteśmy firmą o hiszpańskich korzeniach. Właścicielką jest Magdalena Kocańda, zaś nasza siedziba mieści się w Kępnie, na terenie województwa wielkopolskiego. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Oferta

Każda kobieta chce czuć się piękna. Powinna dbać o swoją kondycję oraz zdrowe samopoczucie, na co nie ma lepszego sposobu niż gimnastyka oraz sport. W La Mujer naszą propozycję zaczynamy od mat fitness. Nasza założycielka pierwszą z nich stworzyła z myślą o sobie, jednak widząc, że pozostałe kobiety również poszukują rozwiązać, które udało się jej opracować, zaczęła produkować maty w obecnej postaci.

Nasze maty służą przede wszystkim podczas jogi. Ich konstrukcja pozwala na zapewnienie komfortu kolanom, łokciom oraz innym częściom ciała w nawet najbardziej wymagających pozycjach. Ponadto pomagają utrzymać prawidłową kondycję kręgosłupa. Na tle produktów konkurencji wyróżniają się także niesamowitą, artystyczną stylistyką. Konstrukcja samej maty jest higieniczna. Wszystko to dzięki pokrowcom, które można ściągnąć oraz oddać do prania. Do wyboru Klientek oddajemy:
  • wzór pokrowca maty
  • materiał wypełnienia maty
  • kształt maty
Każda z mat została wykonana w technologii nacisku punktowego, dzięki czemu idealnie dopasowuje się do ciał użytkowniczek. Ponadto zapewniamy także sprzęt fitness, taki jak gumy oporowe do ćwiczeń, bidony, shakery, pasy do stretchingu oraz wiele innych. Do oferty stale wprowadzamy nowości, dlatego warto jest śledzić naszą aktywność w Social Media, oraz na naszej stronie internetowej.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Kontakt

Kontakt La Mujer Magdalena Kocańda

La Mujer Magdalena Kocańda, Kępno

Opinie (0)

Opinie o firmie La Mujer Magdalena Kocańda

Tagi