Specjalizujemy się w remontowaniu pomieszczeń w domach i mieszkaniach
Specjalizujemy się w remontowaniu pomieszczeń w domach i mieszkaniach, L.l. Glaz Karol Głazowski, Poznań

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7792182976
REGON: 381073593
Rok założenia:
2018

O firmie

Firma L.l. Glaz znajduje się w Poznaniu. Działalność rozpoczęliśmy w 2018 roku. Zajmujemy się wykonywaniem prac remontowo-wykończeniowych. Właścicielem jest Karol Głazowski.

Oferta

Głównym profilem naszej działalności jest wykonawstwo prac wykończeniowych. Posiadamy doświadczenie w branży, co przekłada się na wysoką jakość świadczonych usług. Ofertę kierujemy do klientów prywatnych i firm.

Oferujemy remonty, usługi wykończeniowe, remonty wnętrz, remonty mieszkań, remonty domów, remonty łazienek, malowanie wnętrz, tapetowanie i szpachlowanie ścian, kładzenie glazury, kładzenie terrakoty oraz kładzenie paneli. Staramy się, by nasze rozwiązania były nie tylko ponadczasowe, ale i funkcjonalne.

Prace remontowe przeprowadzamy zarówno w domach jednorodzinnych, jak i mieszkaniach i obiektach przemysłowych. Korzystamy z wcześniej przygotowanych projektów i rysunków technicznych. Do wykonywania remontów używamy wysokiej jakości materiałów budowlanych, które pochodzą od renomowanych i sprawdzonych producentów.

Pracujemy przy pomocy specjalistycznych urządzeń i sprzętów, które pozwalają nam na wielozadaniowość. Podejmujemy się realizacji najbardziej skomplikowanych zleceń.

Dla klientów przygotowujemy projekty i kosztorys prac. Dokładamy wszelkich starań, by zawsze znaleźć optymalne rozwiązanie, które zadowoli nawet najbardziej wymagającego klienta. Gwarantujemy terminowość i rzetelność.

Zapraszamy do kontaktu i odwiedzenia siedziby firmy L.l. Glaz w Poznaniu.

Zakres działalności

Artykuły

Prace malarskie – jak zabezpieczyć pomieszczenie?
Prace malarskie – jak zabezpieczyć pomieszczenie?
Prace malarskie wymagają zastosowania odpowiednich prac przygotowawczych, polegających na zabezpieczeniu pomieszczenia za pomocą folii i taśm malarskich.

Wideo

Kontakt

Kontakt L.l. Glaz Karol Głazowski

L.l. Glaz Karol Głazowski, Poznań

Opinie (0)

Opinie o firmie L.l. Glaz Karol Głazowski