Oferujemy szeroki zakres ubezpieczeń majątkowych i zdrowotnych
Oferujemy szeroki zakres ubezpieczeń majątkowych i zdrowotnych, L.D. Agencja ubezpieczeniowa Dariusz Balza, Ropczyce

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8180003641
Rok założenia:
2006
Branża:

O firmie

Agencja ubezpieczeniowa L.D. zlokalizowana jest w Ropczycach, w województwie podkarpackim. Działalność w branży prowadzimy już od 1993 roku. Właścicielem agencji jest Dariusz Balza.

Oferta

Specjalizujemy się w sprzedaży ubezpieczeń dopasowanych do Państwa potrzeb i oczekiwań. Naszą ofertę kierujemy do Klientów indywidualnych, ale także do firm. Oferujemy pełny pakiet produktów ubezpieczeniowych firm TUiR Warta i HDI .

Znajdziemy dla Państwa korzystne:
  • ubezpieczenia komunikacyjne,
  • ubezpieczenia majątkowe,
  • ubezpieczenia korporacyjne,
  • ubezpieczenia osobowe-grupowe,
  • ubezpieczenia na życie,
  • ubezpieczenia posagowe.
Proponujemy także atrakcyjne ubezpieczenia zdrowotne, w tym ubezpieczenia onkologiczne. Oferujemy Państwu OC, AC, NNW i assistance oraz całe pakiety komunikacyjne. Z nami ubezpieczą Państwo swoje domy czy mieszkania od pożaru, powodzi, zalania czy innych niespodziewanych wypadku. Zaproponujemy także ochronę w przypadku kradzieży z włamaniem. Proponujemy szeroki wybór ubezpieczeń dla firm, takie jak gwarancje do przetargów, ochrona mienia, lokali czy floty samochodów. Pracownicy mogą skorzystać z atrakcyjnych ubezpieczeń grupowych.

Zapewniamy Państwu fachowe doradztwo ubezpieczeniowe. Wspólnie wybierzemy taką ofertę, która spełni Państwa oczekiwania. Zachęcamy do skorzystania z usług agencji ubezpieczeniowej L.D. w Ropczycach.

Zakres działalności

Wideo

Kontakt

Kontakt L.D. Agencja ubezpieczeniowa Dariusz Balza

L.D. Agencja ubezpieczeniowa Dariusz Balza, Ropczyce

Opinie (10)

Opinie o firmie L.D. Agencja ubezpieczeniowa Dariusz Balza

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Olga
Olga
5.0
03.11.2019
Polecam, bardzo fajna obsługa, duży wybór ubezpieczeń dla firm i zawsze można liczyć na pomoc w razie jakichś problemów z ubezpieczeniach.
Adrian
Adrian
5.0
18.09.2019
Przemiła obsługa, zawsze doradzają bardzo szczegółowo i kompleksowo. To aż przyjemność!
Anita
Anita
5.0
01.07.2019
Bardzo dobre oferty, podoba mi się to, że są tak dopasowane do potrzeb, ale też możliwości finansowych.
Wojciech
Wojciech
5.0
17.05.2019
Zawsze ubezpieczamy się tutaj z narzeczoną kiedy wyjeżdżamy na własną rękę za granicę. Niewielki koszt a czujemy się pewnie.
Andrzej
Andrzej
5.0
28.03.2019
Od bardzo dawna korzystam z ich ofert. Sprawdzałem nawet w innych miejscach, ale tutaj mają zdecydowanie najlepsze dla mnie warunki.
Ewa
Ewa
5.0
12.01.2019
Cała moja rodzina się tutaj ubezpiecza. Profesjonalne podejście do sprawy, znają się na rzeczy.
Janusz
Janusz
5.0
27.11.2018
Bardzo dobre ubezpieczenia zdrowotne. Szczególnie zależało mi na tym onkologicznym, i na szczęście tu je posiadają. Polecam.
Marcelina
Marcelina
5.0
03.09.2018
Proponują dobre warunki ubezpieczenia na mieszkanie. Dzięki temu śpię spokojnie, że w razie jakiegoś pożaru czy kradzieży będę chroniony.
Leszek
Leszek
5.0
02.07.2018
Polecam, rzetelna obsługa, dokładnie informują o wszystkich szczegółach, zawsze można liczyć na ich doradztwo. Cierpliwie podchodzą do sprawy.
Joanna
Joanna
5.0
19.05.2018
Moja ulubiona agencja ubezpieczeniowa, korzystam z ich pomocy już od lat. Zawsze znajdują mi korzystne oferty na samochód, nie płacę dużo, a w pakiecie mam wszystko, czego potrzebuję.