przyjazna Samochody - stacje obsługi, mechanicy, Kurek Auto Serwis Szymon Kurek - warsztat samochodowy, Lublin

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7133007826
REGON: 389921135
Rok założenia:
2021

O firmie

Właścicielem firmy Kurek Auto Serwis jest Szymon Kurek. Nasza siedziba znajduje się w Lublinie. Specjalizujemy się w naprawie samochodów.

Oferta

W naszym warsztacie bardzo dobrze sobie radzimy z naprawą samochodów nie tylko europejskich producentów, ale też koreańskich czy japońskich. Z pomocą specjalistycznego sprzętu wykonujemy dokładną diagnostykę komputerową, by w krótkim czasie znaleźć przyczynę usterki. Zajmujemy się naprawą między innymi układów hamulcowych, wydechowych i zawieszenia oraz chłodzenia.

W razie potrzeby wymieniamy niesprawne lub zużyte elementy. Wymienimy między innymi:
  • filtr,
  • olej silnikowy,
  • olej skrzyni biegów,
  • płyn chłodzący,
  • termostat,
  • rozrząd,
  • linki hamulcowe,
  • szczęki hamulcowe,
  • świece zapłonowe,
  • świece żarowe.
Zajmujemy się też montażem instalacji LPG w samochodach. Gaz od wielu lat jest ponad 2x tańszy od benzyny i nie zapowiada się na to, aby miało to ulec zmianie w najbliższym czasie. Klientom oferujemy nowoczesne instalacje LPG, które gwarantują komfort, bezpieczeństwo i niezawodność, a także podobną moc, do tej jaką się uzyskuje w przypadku aut zasilanych PB95. Zapewniamy fachowe doradztwo w wyborze instalacji LPG. Oferujemy również przeglądy i serwis pogwarancyjny.

Jesteśmy jednym z niewielu warsztatów oferujących instalację systemów autogaz LPG do silników z dużą mocą, nawet do 600KM. Jako jedyni w regionie montujemy instalacje LPG w BMW M5 i M6. Działamy jako autoryzowany serwis Landirenzo.

Ponadto zajmujemy się klimatyzacją samochodową. Oferujemy ozonowanie, odgrzybianie i napełnianie układu klimatyzacji. Oferujemy również nabijanie z dojazdem.

Uzupełnienie oferty stanowią usługi z zakresu wulkanizacji samochodowej. Opony pompujemy azotem. W razie potrzeby koła optymalizujemy.

Zapraszamy do warsztatu samochodowego Kurek Auto Serwis.

Marki i specjalizacje

Gaz w samochodach zakładamy przede wszystkim w oparciu o instalacje takich producentów, jak Lavato, Landirenzo oraz Prins i STAG.

Zakres działalności

Rodzaje pojazdów
Samochody osobowe

Kontakt

Kontakt Kurek Auto Serwis Szymon Kurek - warsztat samochodowy

Kurek Auto Serwis Szymon Kurek - warsztat samochodowy, Lublin

Opinie (0)

Opinie o firmie Kurek Auto Serwis Szymon Kurek - warsztat samochodowy


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.