Obsługa księgowa i kadrowo-płacowa
Obsługa księgowa i kadrowo-płacowa, Księgowość i Finanse Łukasz Dominik, Osiek Łużycki

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6152014910
REGON: 382983274
Rok założenia:
2019

O firmie

Firma Łukasza Dominika znajduje się w Osieku Łużyckim. Oferujemy usługi w zakresie księgowości i finansów. Realizujemy usługi księgowe, podatkowe i kadrowo-płacowe.

Oferta

Prowadzenie księgowości zlecicie w biurze rachunkowym Łukasza Dominika w Osieku Łużyckim. Zapewniamy obsługę osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą oraz spółek prawa handlowego. Wykonujemy rozliczenia, reprezentujemy klientów przed urzędami oraz pomagamy w rejestracji spółek.

W ramach obsługi księgowej prowadzimy księgowość pełną i uproszczoną. Oferujemy prowadzenie ksiąg rachunkowych, podatkowej księgi przychodów i rozchodów oraz ryczałtu od przychodów ewidencjonowanych i ewidencji środków trwałych.

Oferujemy sporządzanie sprawozdań GUS, wniosków kredytowych i biznesplanów oraz obsługę kadr i płac, w tym takie usługi, jak między innymi rozliczenia pracowników, sporządzanie deklaracji podatkowych czy rozliczenia ZUS.

Ponadto służymy doradztwem ekonomicznym oraz udostępniamy program do fakturowania.

Potrzebujecie pomocy e-księgowego? Skontaktujcie się z naszym biurem!

Kontakt

Kontakt Księgowość i Finanse Łukasz Dominik

Księgowość i Finanse Łukasz Dominik, Osiek Łużycki

Opinie (0)

Opinie o firmie Księgowość i Finanse Łukasz Dominik


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.