Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 9121764758
Rok założenia:
2016

O firmie

Biura rachunkowe, Ksiega Biuro rachunkowe Joanna Wiśniewska, Jelcz-Laskowice Biuro rachunkowe Księga ma swoją siedzibę w Jelczu-Laskowicach, w województwie dolnośląskim. Działamy na rynku już od 2016 roku, posiadamy duże doświadczenie w branży. Właścicielką biura jest Joanna Wiśniewska.

Oferta

Specjalizujemy się w obsłudze księgowej firm, sprawujemy nadzór nad sprawami kadrowo-płacowymi w przedsiębiorstwie. Zapewniamy nasze fachowe doradztwo podatkowe. Zapewniamy, że wszelkie dokumenty przygotowujemy zawsze starannie i terminowo.

Co oferuje biuro rachunkowe Księga?

Nasze biuro rachunkowe Księga oferuje pomoc w zakresie prowadzenia księgowości w firmie. Zajmujemy się bieżącym ewidencjonowaniem zdarzeń gospodarczych, przygotowujemy roczne rozliczenia podatku dochodowego od osób fizycznych. Sporządzamy deklaracje oraz rozliczenia dotyczące podatku dochodowego (PIT) oraz podatku od towarów i usług (VAT-7, VAT-27, VAT-UE).

Prowadzimy:
 • księgi przychodów i rozchodów,
 • ewidencje wyposażenia,
 • ewidencje podatku zryczałtowanego,
 • ewidencje dla potrzeb podatku VAT,
 • ewidencje środków trwałych.
Oferujemy miesięczne naliczanie amortyzacji, zajmiemy się sporządzeniem deklaracji podatkowych, wniosków do PFRON oraz sprawozdawczości GUS. Przygotujemy dla Państwa wnioski o dotacje i kredyty, a także biznes plany. Ponadto zapewniamy naszą pomoc przy zakładaniu własnej firmy i wszystkich związanych z tym formalnościach. Pomożemy także w wyprowadzeniu wszystkich zaległości.

Jakie usługi w obszarze kadr i płac świadczy biuro rachunkowe Księga?

Biuro rachunkowe Księga oferuje pełen nadzór nad wszelkimi sprawami związanymi z kadrami oraz płacami. Prowadzimy sprawy związane z pracownikiem, przygotowujemy dokumentację kadrową, sporządzamy dokumenty nawiązywania i rozwiązywania stosunku pracy, zajmujemy się także urlopami, w tym urlopami macierzyńskimi i chorobowymi.

Zapewniamy:
 • prowadzenie ewidencji kadrowej,
 • prowadzenie akt osobowych pracowników,
 • prowadzenie ewidencji płacowej,
 • sporządzanie list płac pracowników,
 • przygotowywanie rachunków do umów zleceń i o dzieło,
 • sporządzanie zaświadczeń dla pracowników.
Oferujemy przygotowywanie zgłoszeń i wyrejestrowań z ZUS, co miesiąc sporządzamy deklaracje ZUS oraz prowadzimy ich korekty. Zapewniamy naszą pomoc jeżeli chodzi o wyprowadzenie zaległości w ZUS. Zajmiemy się sporządzeniem rocznych informacji o dochodach i pobranych zaliczkach na podatek dochodowy.


Do kogo skierowana jest oferta biura rachunkowego Księga w Jelczu-Laskowicach?

Oferta biura Księga skierowana jest do małych i średnich firm. Obsługujemy Klientów na terenie powiatu oławskiego oraz wrocławskiego. Naszymi Klientami są firmy z takich miejscowości jak Jelcz- Laskowice, Jeszkowice, Czernica, Nadolice Małe, Oława, Bystrzyca, a także Chrząstawa Mała i Chrząstawa Wielka. Na prośbę Klientów oferujemy możliwość dojechania do siedziby firmy.

Zapraszamy!

Artykuły

Wygodniejsze prowadzenie firmy dzięki obsłudze kadrowo-płacowej
Wygodniejsze prowadzenie firmy dzięki obsłudze kadrowo-płacowej
Firma zatrudniająca pracowników musi z tego tytułu zadbać o realizację wielu obowiązków. Warto powierzyć je doświadczonym księgowym z biura rachunkowego.
Księga przychodów i rozchodów czy pełna księgowość? Jak rozliczać firmę?
Księga przychodów i rozchodów czy pełna księgowość? Jak rozliczać firmę?
Księga przychodów i rozchodów, podobnie jak pełna księgowość, powinna być prowadzona przez biuro rachunkowe – to gwarancja właściwie zrealizowanej ewidencji.
Najważniejsze składniki kompleksowej obsługi księgowej dla firm
Najważniejsze składniki kompleksowej obsługi księgowej dla firm
Pełna obsługa księgowa dla firm daje wiele możliwości przedsiębiorcy – biuro rachunkowe zajmie się m.in. sporządzaniem deklaracji czy prowadzeniem ewidencji.

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Ksiega Biuro rachunkowe Joanna Wiśniewska

Ksiega Biuro rachunkowe Joanna Wiśniewska, Jelcz-Laskowice

Słowa kluczowe

Opinie (9)

Opinie o firmie Ksiega Biuro rachunkowe Joanna Wiśniewska

Średnia ocen

4.8

Opinie użytkowników

Filip
Filip
5.0
23.05.2020
Obsługa na najwyższym poziomie, duże kompetencje.
Diana
Diana
5.0
25.03.2020
Polecam, jak tylko mam problem z jakimiś formalnościami czy sprawami księgowymi, to od razu dzwonię do nich, bardzo cenię sobie ich pomoc.
Sebastian
Sebastian
4.0
14.01.2020
Nie było dla nich problemem, żeby dojechać do mnie do biura, to duże udogodnienie, że nie muszę jeździć do nich.
Ada
Ada
5.0
24.11.2019
Polecam, bardzo dobra obsługa księgowości oraz kadr i płac.
Romek
Romek
4.0
30.09.2019
Prowadzenie księgowości firmy na najwyższym poziomie, polecam.
Maciej
Maciej
5.0
07.07.2019
Polecam, najlepsze biuro rachunkowe z jakim współpracowałem, duża wiedza, doskonale orientują się we wszystkich sprawach związanych z podatkami, dobrze doradzają.
Natalia
Natalia
5.0
12.05.2019
Bardzo mi pomogli, kiedy zmagałam się ze wszystkimi formalnościami związanymi z zakładaniem firmy. Polecam!
Patryk
Patryk
5.0
25.03.2019
Prowadzenie spraw kadrowo-płacowych zlecam im, bo sam nie mam na to czasu. Dzięki pomocy biura mogę w spokoju skupić się na prowadzeniu firmy.
Tobiasz
Tobiasz
5.0
16.01.2019
Polecam, współpracuję z nimi od ponad roku i bardzo sobie chwalę. Podchodzą do klienta i jego spraw z dużym zaangażowaniem, bardzo przykładają się do każdego zadania, zawsze można liczyć na ich doradztwo.