Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 9191141873
REGON: 951081717
Rok założenia:
2006

Polecane oferty

Zajmujemy się świadczeniem kompleksowych usług w zakresie księgowości i rachunkowości. Zapewniamy f...
Warszawa, Trakt Brzeski (d.Wesoła) 28
Specjalizujemy się w usługach w zakresie księgowości - wieloletnie doświadczenie i duża wiedza pozw...
Długa Szlachecka, ks. prym. Wyszyńskiego 10g
Przedmiotem działalności są usługi księgowe. Oferta jest kierowana do małych i średnich podmiotów g...
Zielonka, prym. Wyszyńskiego 7H lok. 1
Usługi biura rachunkowego BUR polegają na pełnej obsłudze firm w zakresie rozliczeń księgowych oraz...

O firmie

Biuro rachunkowe Abd znajduje się w Warszawie. Działalność prowadzimy nieprzerwanie od 2006 roku. Zajmujemy się wykonywaniem prac z zakresu księgowości. Osobą decyzyjną jest Krzysztof Woźniak.

Oferta

W branży rachunkowej działamy nieprzerwanie od jedenastu lat. Przez ten czas wypracowaliśmy sobie ugruntowaną pozycję na rynku, a także poznaliśmy Państwa oczekiwania. Zajmujemy się realizacją zleceń z zakresu księgowości. Z naszych usług korzystają zarówno klienci indywidualni, jak i właściciele mniejszych i większych przedsiębiorstw.

Zakres naszych obowiązków obejmuje przygotowywanie sprawozdań finansowych, sporządzanie umów cywilnoprawnych, sporządzanie dokumentów księgowych, sporządzanie comiesięcznej listy płac, a także przygotowywanie raportów oraz wystawianie zaświadczeń o dochodach.

Zatrudniani przez nas pracownicy to wykwalifikowana kadra, która posiada wiedzę i doświadczenie. Umiejętności potwierdzają liczne certyfikaty i uprawnienia zawodowe. Jesteśmy elastyczną firmą, dlatego nie boimy się nowych wyzwań. Na specjalne życzenie klientów podejmujemy się też realizacji nietypowych zleceń.

Pracujemy przy pomocy nowoczesnych technologii, które umożliwiają nam sprawną i bezproblemową realizację zleceń. Jesteśmy na bieżąco ze zmieniającymi się przepisami i regulacjami prawnymi. Głównymi odbiorcami naszych usług są firmy polskie, jak i spółki z udziałem kapitału zagranicznego. Dlatego nasze usługi świadczymy również w języku angielskim.

Pomagamy też klientom, który są na drodze związanej z założeniem własnej działalności gospodarczej. Chętnie podpowiemy Państwu przy uzupełnieniu odpowiednich dokumentów. Zajmujemy się też reprezentowaniem klientów w urzędach i innych instytucjach państwowych. Udzielamy też merytorycznego wsparcia przy likwidacji działalności gospodarczej.

Do naszych obowiązków należy też sporządzanie instrukcji obiegu dokumentów, a także instrukcji kasowych, materiałowych i inwentaryzacyjnych. Specjalizujemy się też w prowadzeniu ewidencji zakupu, ewidencji urlopów i zwolnień lekarskich, a także świadczeniu usług kadrowo-płacowych.

Prowadzimy też księgi rachunkowe, księgi przychodów i rozchodów. Dodatkowo sporządzamy sprawozdania do GUS, NBP i przygotowujemy raporty finansowe. Jesteśmy odpowiedzialni też za usprawnianie funkcji budżetowania przedsiębiorstw, optymalizację kosztów działalności oraz kalkulację miesięcznych zaliczek.

Dokładamy wszelkich starań, by zawsze znaleźć optymalne rozwiązanie, które zadowoli nawet najbardziej wymagającego klienta. Gwarantujemy terminowość i rzetelność. Zapewniamy ochronę danych osobowych i poufność. Zachęcamy do odwiedzenia naszego biura rachunkowego w Warszawie. W razie potrzeby odpowiemy na wszystkie pytania i rozwiejemy wszelkie wątpliwości.

Zapraszamy do kontaktu i nawiązania z nami owocnej współpracy.

Zakres działalności

Informacje dodatkowe
Firma ubezpieczona OC
Przygotowywanie dokumentów w językach obcych
Reprezentacja klienta w sądach
Reprezentacja klienta w urzędach i innych instytucjach
Rodzaj obsługiwanych klientów
Firmy jednoosobowe
Firmy krajowe
Firmy międzynarodowe
Fundacje i Stowarzyszenia
Klienci indywidualni
Spółki akcyjne
Spółki cywilne
Spółki jawne
Spółki komandytowe
Spółki komandytowo-akcyjne
Spółki partnerskie
Spółki z o.o.
Obsługa w języku
Tłumacz języka angielskiego
Zasięg działalności
Lokalny

Kontakt

Kontakt Krzysztof Woźniak Abd Biuro Rachunkowe

Krzysztof Woźniak Abd Biuro Rachunkowe, Warszawa

Szukasz wykonawcy?

Napisz czego potrzebujesz, a my bezpłatnie znajdziemy fachowców w Twojej okolicy.

Dziękujemy za wysłanie zlecenia.

Oczekuj na ofertę przesłaną na wskazany e-mail

Wystąpił błąd

Spróbuj jeszcze raz później

Słowa kluczowe

Opinie (12)

Opinie o firmie Krzysztof Woźniak Abd Biuro Rachunkowe

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Adam
Adam
5.0
04.09.2018
Jestem zaskoczony, że jeszcze takie firmy istnieją. Profesjonalne podejście do klienta i wysłuchanie tego co ma do powiedzenia. W tych czasach to rzadkość. Polecam, bo warto.
Romek
Romek
5.0
11.08.2018
Prowadzę dwie firmy i od dawna poszukiwałam dobrego biura rachunkowego. Firma Abd spełniła wszystkie moje oczekiwania i od teraz mogę cieszyć się porządkiem we wszystkich papierach.
Malwina
Malwina
5.0
16.07.2018
Rachunkowość zawsze była dla mnie czarną magią. Z pomocą pracowników wszystko staje się jasne i prowadzenie firmy nie sprawia mi już takich problemów.
Kamil
Kamil
5.0
10.06.2018
Pracownicy tej firmy pomogli mi przy wypełnianiu deklaracji, które musiałem dostarczyć do Urzędu Skarbowego. Polecam!
Dominik
Dominik
5.0
03.05.2018
Firma rachunkowa Abd z bardzo fajnym podejściem do trudnego klienta. Otrzymałem wyczerpujące odpowiedzi na wszystkie pytania. Super!
Maurycy
Maurycy
5.0
27.04.2018
Współpraca z tym biurem rachunkowym przebiegła sprawnie i bezproblemowo. Na pewno będę nie raz korzystać z ich usług. Polecam.
Julian
Julian
5.0
20.03.2018
Poprzednia firma z którą współpracowałem zawiodła mnie w wielu kwestiach. Dopiero biuro rachunkowe Abd spełniło moje oczekiwania. Super!
Łukasz
Łukasz
5.0
10.02.2018
Życzę tej firmie jak najwięcej klientów, gdyż tak profesjonalnych ludzi dawno nie spotkałem!
Basia
Basia
5.0
22.01.2018
Jestem zadowolona z wyboru biura rachunkowego. Super obsługa oraz dbałość o każdy szczegół.
Kuba
Kuba
5.0
21.12.2017
Pracownicy tego biura rachunkowego posiadają wiedzę i kompetencję, co da się zauważyć już po pierwszym spotkaniu. Polecam.
Norbert
Norbert
5.0
10.11.2017
Jeśli prowadzicie firmę i chcecie powierzyć komuś swoje sprawy finansowe to tylko biuro rachunkowe Abd. Wielki plus za przesympatyczny kontakt z klientem oraz ogromną wiedzę.
Jędrzej
Jędrzej
5.0
13.10.2017
Biuro rachunkowe Abd to bardzo profesjonalne miejsce. Pomogli mi z zaległościami w firmie i prowadzą do tej pory moje wszystkie księgi rachunkowe. Pracownicy są bardzo pomocni i sympatyczni. Polecam serdecznie.