Gabinet kinezyterapii
Gabinet kinezyterapii, Krzysztof Skibiński, Katowice

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 2220067846
REGON: 243634759
Rok założenia:
2014
Branża:

O firmie

Rehamed to gabinet fizjoterapii, który specjalizuje się w rehabilitacji ortopedyczno-sportowej. Właścicielem przedsiębiorstwa jest Krzysztof Skibiński. Działalność rozpoczęliśmy w 2014 roku. Gabinet znajduje się w Katowicach. Zapraszamy!

Certyfikaty i dyplomy

Oferta

Gabinet fizjoterapii Rehamed oferuje Państwu szeroki wybór terapii wspomagających leczenie dolegliwości bólowych narządów ruchu. Naszą specjalnością jest rehabilitacja ortopedyczno-sportowa. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem który, w połączeniu z wieloletnim doświadczeniem fizjoterapeutów, umożliwia specjalistyczną pomoc przy usuwaniu objawów lub pozostałości nawet poważnych kontuzji.

Ze względu na nasze przygotowanie do rehabilitacji sportowej jesteśmy gotowi udzielić fachowej pomocy nawet zawodowym sportowcom. Nowatorskie podejście do fizjoterapii jest gwarancją usług najwyższej klasy.

Gabinet Rehamed oferuje:
  • zabiegi rehabilitacyjne,
  • kinesiotaping,
  • masaż leczniczy,
  • masaż sportowy,
  • masaże specjalistyczne,
  • trening ekscentryczny,
  • trening respiracyjny,
  • nowoczesny trening motoryczny.
Dodatkowo w zakresie naszych usług fizjoterapeutycznych znajdą Państwo taping sportowy oraz podstawy jogi. Proponujemy także leczenie z wykorzystaniem różnych form ruchu (kinezyterapia). W gabinecie możliwa jest również fizjoterapia funkcjonalna stawu kolanowego.

Możemy się pochwalić wieloma licznym certyfikatami i dyplomami, które sprawiają, że usługi rehabilitacyjne gabinetu Rehamed to najwyższy standard fizykoterapii. Zatrudnieni w firmie pracownicy każdego dnia dokładają wszelkich starań, aby poprawić samopoczucie i sprawność ruchową naszych pacjentów. Nieustannie poszerzamy zakres naszej wiedzy, czynnie uczestnicząc w kursach doszkalających i szkoleniach w zakresie najnowszych metod.

Mamy doświadczenie w rehabilitacji sportowej. Prowadzimy również zajęcia, które mają na celu wzmocnienie mięśni i stawów, a także znacznie poprawić motorykę ciała i wydolność całego organizmu.

Zapewniamy profesjonalizm i atrakcyjne warunki finansowe. Zachęcamy do kontaktu, z chęcią odpowiemy na wszystkie Państwa pytania. Służymy radą i pomocą.

Zapraszamy do gabinetu!

Artykuły

Masaż leczniczy, sportowy i specjalistyczny
Masaż leczniczy, sportowy i specjalistyczny
Masaż pozytywnie wpływa na nasze mięśnie, ale również zdejmuje obciążenia z układu kostno-stawowego. Warto regularnie go wykonywać u specjalisty.

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Krzysztof Skibiński

Krzysztof Skibiński, Katowice

Opinie (3)

Opinie o firmie Krzysztof Skibiński

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Damian
Damian
5.0
15.09.2019
Solidna firma. Jestem stałym pacjentem i do tej pory bardzo zadowolonym :)
Arek
Arek
5.0
11.07.2019
Bardzo szeroki zakres usług rehabilitacyjnych. Jest w czym wybierać.
Iwonka
Iwonka
5.0
28.05.2019
Doskonale wyposażony gabinet, bardzo sympatyczna atmosfera - aż chce się wracać! Gorąco polecam!