Skuteczne i profesjonalne działanie w zakresie prawa
Skuteczne i profesjonalne działanie w zakresie prawa, Krzysztof Chrzanowski Radca Prawny Kancelaria Radcy Prawnego, Kietrz

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
09:00 - 16:00
Wt.
09:00 - 16:00
Śr.
09:00 - 16:00
Cz.
09:00 - 16:00
Pt.
09:00 - 16:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 7481106111
REGON: 160105189
Rok założenia:
2006
Branża:
Zobacz także naszą ofertę w branży:

O firmie

Nazywam się Krzysztof Chrzanowski i jestem radcą prawnym z wieloletnim doświadczeniem. W Kietrzu prowadzę swoją Kancelarię Radcy Prawnego nieprzerwanie od 2006 roku. W zakresie moich usług leży doradztwo prawne z wielu dziedzin prawa. Posiadam drugie biuro w Raciborzu. Serdecznie zapraszam na stronę internetową oraz do poznania szczegółów oferty.

Oferta

Właściwe i rzetelne doradztwo prawne opiera się przede wszystkim na doświadczeniu oraz budowaniu właściwych relacji z Klientami. Jako radca prawny działam od wielu lat, już od ponad dziesięciu prowadzę własną Kancelarię Radcy Prawnego. Bardzo wielu Klientów doceniło moje fachowe podejście oraz to, że ważne jest dla mnie nie tylko spełnienie powinności wynikających ze zlecenia, lecz również zapewnienie pełnej dyskrecji co wynika z mojej wewnętrznej odpowiedzialności i etyki.

Udzielam pomocy prawnej w związku z prawem cywilnym, karnym, rodzinnym, czy administracyjnym. Pomagam odnośnie prawa gospodarczego, podatkowego, czy ubezpieczeń społecznych. Zajmuję się również sporządzaniem pism procesowych oraz reprezentacją Klientów w postępowaniu sądowym, czy administracyjnym. Dodatkowo proponuję przygotowanie projektów aktów prawnych, a w tym:
  • przygotowanie umów,
  • przygotowanie porozumień,
  • przygotowanie ugód,
  • przygotowanie listów intencyjnych,
  • przygotowanie uchwał,
  • przygotowanie regulaminów,
  • przygotowanie zarządzeń,
  • przygotowanie innych dokumentów.
Mogą Państwo liczyć na profesjonalne porady prawne, sporządzam również informacje i opinie prawne. Podejmuję współpracę zarówno z przedsiębiorstwami i firmami, jak Klientami indywidualnymi.

Zawsze działam z pełnym zaangażowaniem, każde zlecenie jest dla mnie równie istotne. Wysoki poziom usług zawsze też idzie w parze z konkurencyjnymi cenami. Zachęcam do wcześniejszego kontaktu.

Serdecznie zapraszam.

Kontakt

Kontakt Krzysztof Chrzanowski Radca Prawny Kancelaria Radcy Prawnego

Krzysztof Chrzanowski Radca Prawny Kancelaria Radcy Prawnego, Kietrz

Opinie (0)

Opinie o firmie Krzysztof Chrzanowski Radca Prawny Kancelaria Radcy Prawnego