przyjazna Budowlane usługi - wykończeniowe, Krystian Pietrzyk, Łódź

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7262677552
REGON: 383514541
Rok założenia:
2019

O firmie

Firma prowadzona przez Krystiana Pietrzaka świadczy usługi ogólnobudowlane, w zakresie wykończeń oraz remontów budynków mieszkalnych oraz firmowych. Przedsiębiorstwo znajduje się w Łodzi.

Oferta

Głównym profilem naszej działalności są usługi wykończeniowe oraz remontowe. Możemy Państwu zaproponować szeroki zakres usług, między innymi szpachlowanie, malowanie, tapetowani czy układanie paneli podłogowych. Wykonujemy zabudowy z płyt gipsowo-kartonowych, sufity podwieszane, a także układanie glazury i terakoty.

Zakres świadczonych przez nas usług to również:
  • stawianie ścianek działowych,
  • kafelkowanie,
  • gładź gipsowa,
  • montaż mebli kuchennych.
Remontujemy kuchnie, sypialnie oraz łazienki. Jesteśmy w stanie wykonać garderoby i szafy wnękowe. Podczas zleceń korzystamy z wysokiej jakości materiałów, które pochodzą od renomowanych producentów. Wszystkie surowce posiadają wymagane atesty. Zatrudniamy doświadczoną kadrę pracowniczą, która do każdego zlecenia podchodzi z zaangażowaniem. Służymy pomocą oraz fachowym doradztwem.

Podchodzimy indywidualnie do każdego powierzonego nam zlecenia. Oferujemy pełną i fachową pomoc w ustaleniu podstawowych wytycznych wykonywanych zleceń, usprawnień oraz innowacji, wszystko to dla gwarancji zadowolenia naszego klienta.

Zapraszamy do kontaktu z firmą Krystiana Pietrzyka z Łodzi.

Marki i specjalizacje

W trakcie trwania naszej umowy, gwarantujemy fachowe doradztwo oraz stały kontakt z Klientem. Służymy naszą wiedzą na każdym etapie realizacji zlecenia.

Naszą dewizą jest osiągnięcie pełnej satysfakcji Zleceniodawcy oraz wykreowanie przestrzeni, która będzie w pełni odpowiadać jego oczekiwaniom.
Oferujemy następujący zakres usług:
- Kompleksowa realizacja zleceń z branży budowlanej.
- Budowa i wykończenia domów pod klucz
- Remonty
- Adaptacje
- Modernizacje

Zakres działalności

Artykuły

Jak powinien wyglądać przebieg prac wykończeniowych?
Jak powinien wyglądać przebieg prac wykończeniowych?
Planujesz odbiór domu lub remont mieszkania? Dowiedz się, co musi wchodzić w skład prac wykończeniowych oraz kosmetycznych przed oddaniem mieszkania do użytku.

Wideo

Kontakt

Kontakt Krystian Pietrzyk

Krystian Pietrzyk, Łódź

Opinie (2)

Opinie o firmie Krystian Pietrzyk

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Luiza
Luiza
5.0
02.11.2019
Wszelkie prace remontowe wykonane solidnie, uwinęli się z tym sprawnie i nie skasowali dużo.
Max
Max
5.0
24.09.2019
Powierzone im prace remontowe w zakresie łazienki wykonali bardzo dokładnie, z dbałością o każdy szczegół. Zdecydowanie polecam.