Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 9441029701
REGON: 851777043
Rok założenia:
2000

Jesteś właścicielem tej firmy?

Chcesz zarządzać stroną swojej firmy na naszym serwisie i móc na bieżąco aktualizować informacje, żeby wpływać na pozycję w wyszukiwarce Google?

Zarządzaj stroną tej firmy

Polecane oferty

Głównym profilem działalności naszego salonu jest szeroki zakres usług fryzjerskich i kosmetycznych...
Naszym zadaniem jest zapewnić Klientowi pełną obsługę przez kosmetyczkę i fryzjera. Dbamy o to, aby...
Naszym klientom zapewniamy kompleksową obsługę. Nie tylko świadczymy usługi fryzjerskie, ale też ud...
W salonie Aida wykorzystujemy sprawdzone rozwiązania oraz nowinki fryzjerskie. Do pielęgnacji oraz ...

O firmie

Numer Identyfikacji Podatkowej, pod którym firma "Kromka Lucyna. Salon fryzjerski " figuruje w CEIDG (Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej) to: 9441029701. Numer REGON firmy to: 851777043.

Siedziba firmy mieści się w miejscowości Kaszów w województwie małopolskim. Rok w którym firma rozpoczęła działalność na rynku to: 2000. Korespondencyjny kod pocztowy to: 32-060 Kaszów. Współrzędne geograficzne, pod którymi mieści się siedziba firmy to: 50.03851N, 19.72874E. Branża Salony fryzjerskie to dziedzina, w której firma "Kromka Lucyna. Salon fryzjerski " prowadzi swoją działalność od kilku lat.

Oprócz strzyżenia, doświadczeni fryzjerzy zawsze służą pomocą w doborze odpowiedniej koloryzacji i techniki, która będzie odpowiadać za efekt końcowy fryzury. Salon fryzjerski pracuje w oparciu o najlepszej klasy kosmetyki pielęgnacyjne, a także nowoczesny sprzęt i sprawdzone metody, co jest gwarancją pełnego zadowolenia Klientów.

Na stronie pkt.pl nie są zawarte wszystkie informacje dotyczące oferty firmy. Dzwoniąc pod numer telefonu: 12 280 78 45 uzyskasz więcej informacji na temat oferowanych przez firmę produktów lub usług.

Kontakt

Kontakt Kromka Lucyna. Salon fryzjerski

Kromka Lucyna. Salon fryzjerski , Kaszów

Opinie (0)

Opinie o firmie Kromka Lucyna. Salon fryzjerski