Profesjonalne biuro projektów
Profesjonalne biuro projektów, Król Projektowanie architektoniczne, Marki

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 16:00
Wt.
08:00 - 16:00
Śr.
08:00 - 16:00
Cz.
08:00 - 16:00
Pt.
08:00 - 16:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 1130600986
REGON: 140985533
Rok założenia:
2007
Branża:

O firmie

Pracownia architektoniczna Król powstała w 1996 roku, choć w zawodzie pracujemy od 1993 roku. Siedziba mieści się w Markach, na terenie województwa mazowieckiego. Zajmujemy się świadczeniem kompleksowych usług projektowych. Osobą decyzyjną jest Dariusz Król.

Oferta

Posiadamy ponad 20-letnie doświadczenie w branży. Specjalizujemy się w projektowaniu architektonicznym budynków. Ofertę kierujemy zarówno do klientów prywatnych, jak i właścicieli firm.

Zakres naszych obowiązków obejmuje:
  • projektowanie domów jednorodzinnych,
  • projektowanie domów mieszkalnych,
  • projektowanie w strefie ochrony konserwatorskiej,
  • projektowanie budynków użyteczności publicznej.
Dodatkowo zajmujemy się aranżacją wnętrz i terenów zielonych. Pracujemy przy pomocy nowoczesnych technologii, co pozwala nam na sprawną realizację zleceń. Przygotowujemy projekty i wizualizacje dla klientów, by w ten sposób mogli lepiej wyobrazić sobie efekt końcowy.

Zatrudniani przez nas pracownicy to specjaliści w swojej dziedzinie, którzy poradzą sobie z każdym wyzwaniem. Służymy pomocą i doradztwem na każdym kroku. Wiedzę i umiejętności potwierdzają liczne certyfikaty. Na życzenie klientów podejmujemy się realizacji nietypowych zleceń.

Przed rozpoczęciem wszelkich prac przeprowadzamy konsultacje z klientem, by mieć pewność, że nasze wykonanie będzie najbliższe początkowym założeniom, zawartym w projekcie. Od lat współpracujemy również z inwestorami, którzy zajmują się budową domów i budynków publicznych. Specjalizujemy się też w projektowaniu w strefie ochrony konserwatorskiej.

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i ze zrozumieniem. Zależy nam na Państwa satysfakcji z efektu końcowego. W razie potrzeby odpowiemy na wszystkie pytania związane z naszą działalnością.

Zapraszamy do kontaktu i odwiedzenia pracowni Król w Markach.

Zakres działalności

Architektura wnętrz
Projektowanie ogrodów i terenów zieleni
Informacje dodatkowe
Firma ubezpieczona OC
Rodzaj obsługiwanych klientów
Firmy jednoosobowe
Klienci indywidualni
Spółki
Zasięg działalności
Lokalny

Kontakt

Kontakt Król Projektowanie architektoniczne

Król Projektowanie architektoniczne, Marki

Opinie (2)

Opinie o firmie Król Projektowanie architektoniczne

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
31.01.2013
Człowiek wie co robi. Robiłem już u niego 2 projekty. Koleś ma profesjonalne podejście do tematu. Cały czas doradza i wie co dla klienta dobre. Ma dobre ceny i proponuje fajne rozwiązania. Polecam wszystkim nawet z dalszych okolic. Dobry architekt.
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
31.01.2013
Miałem do przebudowy dom. Chciałem aby sprawę zrobić z sensem i logikom. Pan Dariusz pomógł mi w tym. Zaprojektował budynek na miarę moich potrzeb. Rozłożenie pomieszczeń jest takie jakie sobie wymarzyłem. Naprawdę warto robić u nich projekty.