Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
09:00 - 17:00
Wt.
09:00 - 17:00
Śr.
09:00 - 17:00
Cz.
09:00 - 17:00
Pt.
09:00 - 17:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 7271801460
REGON: 471698369
Rok założenia:
1998
Zobacz także naszą ofertę w branży:

O firmie

Blacharstwo i lakiernictwo samochodowe, Kris-Cars, Łódź Siedziba firmy Kris-Cars znajduje się w Łodzi. Zakład Krzysztofa Drożdżyńskiego jest miejscem, gdzie samochody wszystkich marek, niezależnie od stanu poddawane są naprawom. Warsztat rozpoczął działalność w 1990 roku.

Oferta

Doświadczenie mechaników i doskonale wyposażony warsztat to podstawa sukcesu Kris-Cars. Rdza i uszkodzenia powstałe w wyniku wypadków nie stanowią problemu w doprowadzeniu samochodów do stanu sprzed zdarzenia. Przekonało się o tym już wielu właścicieli firm dysponujących flotami pojazdów oraz właścicieli prywatnych aut.

Czym zajmuje się firma Kris-Cars z Łodzi?
Kris-Cars to firma zajmująca się przede wszystkim naprawami powypadkowymi oraz renowacją zaniedbanych, przerdzewiałych aut. Prace prowadzone są na karoserii oraz wewnątrz pojazdów. Dzięki temu w ręce klientów po całym procesie odnowy trafiają w pełni sprawne i wyglądające jak nowe auta. Usługi realizowane są m.in. za środki z ubezpieczeń OC i AC.

Jakie prace blacharsko-lakiernicze wykonuje firma Kris-Cars?
Prace blacharsko-lakiernicze wykonywane przez Kris-Cars obejmują całe nadwozie samochodu. W zależności od stanu elementów są one wymieniane na nowe lub poddawane rekonstrukcji, łataniu i uzupełnianiu. Przykładem są progi, błotniki i inne części mocowane za pomocą zgrzewania lub dokręcania. Firma spawa też aluminiowe części, prostuje skrzywione ramy pojazdów i naprawia zderzaki plastikowe. Pracownicy zakładu mogą również wykonać:
  • usuwanie obtarć,
  • usuwanie ubytków lakierniczych,
  • usuwanie wgnieceń bez lakierowania.
Na auta nakładane są za pomocą malowania proszkowego nowe warstwy lakieru, a karoseria, jeśli takie jest życzenie zamawiającego, jest polerowana.

Jakie prace renowacyjne wykonuje Kris-Cars?
Prace renowacyjne wykonywane przez Kris-Cars dotyczą m.in. rekonstrukcji skorodowanych podłóg i podłużnic. Elementy takie jak drzwi, maski i błotniki są demontowane i piaskowane, by usunąć z nich stare powłoki lakiernicze i rdzę. Możliwe jest też cynkowanie i chromowanie starych elementów oraz malowanie proszkowe całych aut i poszczególnych części. Prace prowadzone są również wewnątrz pojazdów, a ich przykładem jest wymiana obić foteli. Poza tapicerstwem pracownicy Kris-Cars naprawiają też silniki.

Czym poza renowacją pojazdów zajmuje się Kris-Cars?
Poza renowacją pojazdów Kris-Cars dorabia i montuje baki paliwowe, instaluje haki oraz zabezpiecza przed korozją elementy pojazdów. Oferuje też:
  • oględziny powypadkowe,
  • zgłaszanie szkód do ubezpieczalni,
  • całodobowe holowanie samochodów,
  • kupno samochodów powypadkowych,
  • sprzedaż samochodów powypadkowych.
Firma dysponuje również parkingiem strzeżonym, a na czas napraw użycza samochody zastępcze.

Więcej informacji o zakładzie Kris-Cars znajduje się na stronie internetowej. Kontakt z firmą można nawiązać telefonicznie albo pisząc e-maila.

Artykuły

Lakierowanie z użyciem promieniowania UV w firmie Kris-Cars
Lakierowanie z użyciem promieniowania UV w firmie Kris-Cars
Nawet podczas drobnej stłuczki uszkodzony może zostać lakier samochodu. W jego naprawie liczą się wiedza i doświadczenie, jakie ma łódzki zakład Kris-Cars.

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Kris-Cars

Kris-Cars, Łódź

Słowa kluczowe

Opinie (8)

Opinie o firmie Kris-Cars

Średnia ocen

4.9

Opinie użytkowników

Cieślak123
Cieślak123
5.0
14.09.2020
Nie znam lepszego warsztatu zajmującego się naprawami powypadkowymi niż Kris-Cars. Oferują kompleksowe prace, w tym holowanie, oględziny, zgłaszanie szkód oraz właściwą naprawę. Co więcej, na czas naprawy można u nich dostać samochód zastępczy!
Krystian
Krystian
4.0
21.07.2020
Po wypadku myślałem, że auta nie da się już naprawić, ale muszę przyznać, że w zakładzie Kris-Cars mnie pozytywnie zaskoczyli. Przywiezione auto poddali oględzinom, podali mi szacowaną cenę i po mojej zgodzie rozpoczęli naprawę. Odtworzyli karoserię z przodu auta, naprawili silnik i zamontowali światła. Auto wygląda jak przed zderzeniem!
Mira
Mira
5.0
24.03.2019
W warsztacie Kris-Cars pracują doświadczeni, świetni fachowcy. Naprawiają samochody kompleksowo od A do Z.
Zbyszek
Zbyszek
5.0
23.01.2019
Rzetelne naprawy blacharskie, warsztat godny polecenia.
Aleksander
Aleksander
5.0
18.11.2018
Działają rzetelnie, dokładnie i terminowo. Jestem w pełni zadowolony z obsługi.
Irek
Irek
5.0
01.09.2018
Bogate doświadczenie przekładają na wysoką jakość świadczonych usług!
Kazik
Kazik
5.0
11.07.2018
Kompleksowa naprawa samochodu po wypadku! Szczerze polecam, pełen profesjonalizm.
Cezary
Cezary
5.0
31.05.2018
Profesjonalne odrestaurowywanie samochodów, warto skorzystać z ich usług! Mój pojazd wygląda jak nowy!