Pośrednictwo w uzyskaniu kredytu
Pośrednictwo w uzyskaniu kredytu , Kredyty gotówkowe, konsolidacyjne i firmowe Partner Mfinance Iwona Deręgowska, Warszawa

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5221715993

O firmie

Iwona Deręgowska zajmuje się pośrednictwem kredytowym. Jej firma jest partnerem Mfinance. Biuro kredytowe znajduje się w Warszawie. Powstało w 2002 roku.

Oferta

Rozwój firmy oraz podniesienie poziomu życia wymagają zainwestowania odpowiednich środków finansowych. Przy braku pieniędzy nie trzeba jednak rezygnować z planów, ponieważ można skorzystać z pośrednictwa kredytowego, jakim zajmuje się firma należąca do Iwony Deręgowskiej. Doświadczona w zagadnieniach finansowych osoba służy pomocą zarówno w przypadku klientów indywidualnych, jak i firmowych. Oferuje:
  • kredyty gotówkowe
  • kredyty firmowe
  • kredyty konsolidacyjne
Te ostatnie są polecane w przypadku, gdy mają Państwo więcej niż jeden kredyty, a raty stanowią poważne obciążenie dla budżetu. Po konsolidacji wysokość comiesięcznych wpłat będzie odczuwalnie niższa.

Iwona Deręgowska jest w stanie porównać oferty wszystkich banków i wybrać z nich najkorzystniejsze rozwiązania. Dzięki temu uzyskają Państwo wsparcie finansowe w odpowiedniej wysokości, z ratami, które będzie łatwo spłacać.

Więcej informacji dotyczących firmy prowadzonej przez Iwonę Deręgowską można otrzymać pod podanym numerem telefonu albo po napisaniu maila.

Artykuły

Kredyt konsolidacyjny – czym jest i jak działa?
Kredyt konsolidacyjny – czym jest i jak działa?
Kredyt konsolidacyjny to połączenie wszystkich naszych zobowiązań finansowych w jedno. Dzięki temu nie musimy spłacać kilku kredytów w różnych terminach.

Wideo

Kontakt

Kontakt Kredyty gotówkowe, konsolidacyjne i firmowe Partner Mfinance Iwona Deręgowska

Kredyty gotówkowe, konsolidacyjne i firmowe Partner Mfinance Iwona Deręgowska, Warszawa

Opinie (0)

Opinie o firmie Kredyty gotówkowe, konsolidacyjne i firmowe Partner Mfinance Iwona Deręgowska