Organizujemy kursy kroju i szycia
Organizujemy kursy kroju i szycia, Krawiectwo jak dawniej Aneta Zaic, Kluczbork

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7511248733
REGON: 369505145
Rok założenia:
2018

O firmie

Nazywam się Aneta Zaic i prowadzę firmę Krawiectwo jak dawniej. W 1992 roku ukończyłam Liceum Odzieżowe w Tarnowskich Górach i uzyskałam zawód krawiec konfekcyjno-usługowy. Moja pracownia znajduje się w Kluczborku, na terenie województwa opolskiego. Mam 25 lat doświadczenia, przez 23 lata pracowałam w firmie odzieżowej która specjalizowała się wszyciu garniturów,garsonek,płaszczy damskich i męskich jak również pokrowców na krzesła i materace do łóżek.

Oferta

Krawiectwo to mój zawód oraz pasja. Specjalizuję się w szyciu na miarę odzieży męskiej,damskiej i dziecięcej. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu wszelkie powierzone mi zlecenia wykonuję precyzyjnie i terminowo. Moja oferta skierowana jest zarówno do Klientów indywidualnych, jak i biznesowych.

W ramach oferty szyję:
 • garnitury,
 • płaszcze,
 • garsonki,
 • kurtki,
 • kamizelki.
Ponadto oferuję szycie na miarę z zakresu krawiectwa lekkiego, są to spódnice, spodnie i sukienki z powierzonego przez Klienta materiału. Świadczę również usługi krawieckie z zakresu skracania , zwężania, wydłużania, poszerzania, wszywania zamków do spodni, spódnic, kurtek i płaszczy, nicowaniu kołnierzy, wymianie podszewek ociepleń odzieży wierzchniej.

Przyjmę również zlecenia od butików na
 • kurtki,
 • kolekcje płaszczy,
 • garsonki,
 • żakiety,
 • sukienki,
 • bolerka.
Przygotowałam również ofertę dla innych branży, takich jak gastronomia czy hotele. Oferuję szycie pościeli, obrusów, lamberkinów, pokrowców na krzesła, firan, kamizelek dla kelnerów, fartuchów oraz hafty komputerowe z logo firmy lub personalizacja pracowników. Haft oferuję także firmom budowlanym, remontowym na t-shirty, ubrania robocze oraz czapki jak również Klientom indywidualnym, na przykład na ręczniki, t-shirty, spodnie, pościele itp.

Oferuję również kursy i szkolenia z zakresu kroju i szycia I-stopnia dla debiutantów zarówno dla osób indywidualnych jak i stowarzyszeń, domów kultury, urzędów pracy, a także dla dzieci i młodzieży jako zajęcia pozalekcyjne.

Zapraszam do skorzystania z oferty mojej firmy Krawiectwo jak dawniej

Artykuły

Skorzystaj z usług krawcowej i zadaj szyku
Skorzystaj z usług krawcowej i zadaj szyku
Ubranie kupione w sklepach nie zawsze się sprawdza. Skorzystajcie z usług krawcowej, gdy chcecie uszyć modny garnitur, wyjątkową suknię lub stroje pracownicze.

Wideo

Kontakt

Kontakt Krawiectwo jak dawniej Aneta Zaic

Krawiectwo jak dawniej Aneta Zaic, Kluczbork

Opinie (4)

Opinie o firmie Krawiectwo jak dawniej Aneta Zaic

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Emilia
Emilia
5.0
22.09.2019
Atrakcyjne ceny i terminowa realizacja.
Ela
Ela
5.0
02.07.2019
Jestem bardzo zadowolona z efektu końcowego. Pokazałam Pani Anecie zdjecie garnituru jaki chciał mąż i kupiłam taki sam materiał. Wygląda identycznie.
Julia
Julia
5.0
25.05.2019
Widać, ze w tej pracowni znają się na krawiectwie. Sukienka wygląda tak jak na zdjeciu, które pokazałam krawcowej.
Aneta
Aneta
5.0
09.03.2019
Jestem bardzo zadowolona z płaszcza, który uszyła mi Pani Aneta. Jest taki jak chciałam, wygląda jak z drogiego butiku.