Sprzedaż elementów krawieckich z metalu
Sprzedaż elementów krawieckich z metalu, Krawgors s.c., Ksawerów

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 16:00
Wt.
08:00 - 16:00
Śr.
08:00 - 16:00
Cz.
08:00 - 16:00
Pt.
08:00 - 16:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 7281292729
REGON: 471374508
Rok założenia:
1996

O firmie

Krawgors to spółka z Ksawerowa, w powiecie pabianickim, w województwie łódzkim. Przedsiębiorstwo specjalizuje się w sprzedaży dodatków krawieckich. Działa na rynku od 1996 roku i zaopatruje w swoje wyroby nie tylko zakłady krawieckie, ale również podmioty z branży reklamowej, poligraficznej i przemysłowej.

Oferta

Metalowe dodatki krawieckie to obowiązkowe wykończenia w wielu kreacjach męskich, damskich i dziecięcych. Firmą, która od lat dostarcza najlepsze jakościowo rozwiązania w tym zakresie jest Krawgors. Firma sprowadza dla polskich klientów dodatki wyprodukowane w Turcji i na Tajwanie. Dzięki temu są one nie tylko dobre jakościowo, ale również tanie. Dotyczy to m. in. guzików, których wiele odmian można kupić od przedsiębiorstwa. Są to:
  • guziki do spodni
  • guziki na stopce
  • guziki napy
  • guziki do jeansów
Dostępne są też napy stalowe, nierdzewne, ozdobne i kolorowe wraz z plastikowymi podkładkami oraz springi i odzieżowe ozdobne nity. Klienci mogą również kupić oczka przez które przechodzą ściągacze. Artykuły tego rodzaju produkowane są w formie okrągłej i kwadratowej, w różnych kolorach.

Oferta Krawgros jest niezwykle bogata i obejmuje także przywieszki do zamków, końcówki do sznurków oraz same sznurki. W zakładach odzieżowych używane są też dostępne w hurtowni klamry, zapięcia, zatrzaski i ćwieki. Wiele z wymienionych produktów może być dostarczanych na specjalne zamówienie, z wytłoczonym logo lub nałożona grafiką. Guziki i inne ozdobne oraz dekoracyjne elementy produkowane są zgodnie z przedstawionym przez klientów projektem.

Uzupełnieniem asortymentu są specjalne urządzenia do montażu dodatków krawieckich. Można do nich zaliczyć napownice ręczne, wycinaki i wybijaki.

Więcej informacji o firmie i jej ofercie można znaleźć na stronie internetowej. W sprawie zakupu produktów Krawgros można się kontaktować telefonicznie lub mailowo.


Kontakt

Kontakt Krawgors s.c.

Krawgors s.c., Ksawerów

Opinie (3)

Opinie o firmie Krawgors s.c.

Średnia ocen

3.7

Opinie użytkowników

Użytkownik zalogowany
Użytkownik zalogowany
1.0
03.10.2018
Zatrzaski i oczka od razu rdzewieją, mały wybór, wysyłka bardzo długa - nie polecam.
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
23.04.2015
Bardzo szeroki asortyment galanterii metalowej!Polecam
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
22.01.2015
Gorącą polecam ta firmę. Fachowa obsługa i profesjonalne doradztwo.