Bilety lotnicze i rezerwacje hoteli
Bilety lotnicze i rezerwacje hoteli, Kraktel Biuro Podróży, Kraków

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
09:00 - 17:00
Wt.
09:00 - 17:00
Śr.
09:00 - 17:00
Cz.
09:00 - 17:00
Pt.
09:00 - 17:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 6260004386
REGON: 356279779
Rok założenia:
1997
Branża:

O firmie

Siedziba biura podróży Kraktel znajduje się w Krakowie. Specjalizujemy się w organizacji wczasów oraz wycieczek zagranicznych. Nieustannie dbamy o poszerzanie oferty i utrzymywanie jej na niezmiennie wysokim poziomie, po to, aby nasi Klienci byli całkowicie usatysfakcjonowani. Działalność prowadzimy nieustannie od 1997 roku.

Oferta

Zdajemy sobie sprawę, że każdy z nas potrzebuje odpoczynku po ciężkim okresie nauki oraz pracy. Nasze biuro podróży Kraktel dąży do tego, aby spełnić Państwa oczekiwania. Możemy Państwu zaproponować szeroki wybór kierunków na wczasy.

Do zakresu świadczonych przez nas usług należy:
  • organizacja wyjazdów biznesowych,
  • organizacja konferencji,
  • organizacja szkoleń,
  • organizacja wyjazdów integracyjnych.
Prowadzimy współpracę z największymi operatorami turystycznymi, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaoferować usługi na najwyższym poziomie, przy zachowaniu niezwykle korzystnych cen. Oferujemy różnego rodzaju pakiety, które obejmują bilety lotnicze oraz autokarowe. Ponadto zajmiemy się wynajęciem pokojów hotelowych według Państwa oczekiwań. Na życzenie Klientów zadbamy o wynajem samochodów osobowych.

Pomożemy Państwu podczas załatwiania wszelkich formalności związanych z uzyskaniem wiz i ubezpieczeń. Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej, na której znajdą Państwo więcej informacji.

Zapraszamy do naszego biura w Krakowie.

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Kraktel Biuro Podróży

Kraktel Biuro Podróży, Kraków

Opinie (0)

Opinie o firmie Kraktel Biuro Podróży


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.