Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
07:00 - 15:00
Wt.
07:00 - 15:00
Śr.
07:00 - 15:00
Cz.
07:00 - 15:00
Pt.
07:00 - 15:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 6792478943
REGON: 351418319
KRS: 0000094108
Rok założenia:
1998
Zobacz także naszą ofertę w branży:

O firmie

Materiały budowlane, Krakowskie Zakłady Eksploatacji Kruszywa S.A., Kraków Krakowskie Zakłady Eksploatacji Kruszywa powstały w 1951 roku, a w 1998 roku rozpoczęły działalność jako spółka. Firma zajmuje się sprzedażą materiałów budowlanych oraz licznymi usługami. Dysponuje 11 zakładami, w takich miejscowościach jak Kraków, Niepołomice, Kończyce Wielkie, Babice, Zator, Przeciszów, Gdów oraz Oświęcim.


Oferta

Naturalne kruszywa to materiały niezbędne na każdej budowie. Największy wybór kruszyw znajdą Państwo w ofercie Krakowskich Zakładów Eksploatacji Kruszywa. Firma sprzedaje wysokiej jakości materiały i to w atrakcyjnych cenach. Dostępne są kruszywa o różnej frakcji, idealnie nadające się do prac drogowych i budowlanych.

Jakie materiały są wydobywane w Krakowskich Zakładach Eksploatacji Kruszywa?

W firmowych kopalniach wydobywane są drobne i grube materiały, takie jak:
  • piasek
  • żwir
  • ziemia nakładowa
  • pospółka
Piasek używany jest w piaskownicach, a także sprawdza się do filtracji wody pitnej. Jego zastosowanie nie ogranicza się jednak tylko do tego, ponieważ używany jest przy tynkach i betonach.

W ofercie można znaleźć szeroki wybór granitowych kamieni ozdobnych, kruszyw drobnych, kruszyw grubych oraz kruszyw o ciągłym uziarnianiu. Spełniają normy jakości wymagane podczas realizacji prac budowlanych i drogowych.

Zakupione materiały budowlane mogą być dowiezione na wskazane miejsce firmowym transportem. Usługi transportowe świadczone są samochodami samowyładowczymi. Na życzenie klientów możliwe jest wykonywanie prac spycharkami i koparkami. Prowadzone są też takie roboty ziemne jak realizacja odkrywek i rekultywacja terenu.

Czym jeszcze zajmuje się przedsiębiorstwo Krakowskie Zakłady Eksploatacji Kruszywa?

Dodatkowo przedsiębiorstwo zajmuje się odbiorem odpadów, takich jak ziemia i kamienie oraz odzyskiwaniem ich do ponownego użycia. Pomaga też przeprowadzać naprawy główne i bieżące ładowarek Ł-34, koparek KU-1207 oraz drobne naprawy pojazdów samochodowych i dostawczych.

Więcej informacji dotyczących firmowej oferty znajdą Państwo na stronie internetowej. W sprawie zakupu i usług świadczonych przez Krakowskie Zakłady Eksploatacji Kruszywa można się kontaktować telefonicznie lub mailowo.

Artykuły

Granitowe kamienie ozdobne
Granitowe kamienie ozdobne
Granitowe kamienie ozdobne, wykorzystywane są głównie do aranżowania przestrzenie ogrodów prywatnych, publicznych, oraz komercyjnych, a także parków/placów.
Masy ziemne a odpady
Masy ziemne a odpady
Masy ziemne, które dostarczane są na plac budowy, lub które są z niego wywożone, są uznawane za odpady – wymaga to posiadania zezwoleń na ich wykorzystanie.

Wideo

Kontakt

Kontakt Krakowskie Zakłady Eksploatacji Kruszywa S.A.

Krakowskie Zakłady Eksploatacji Kruszywa S.A., Kraków

Słowa kluczowe

Opinie (6)

Opinie o firmie Krakowskie Zakłady Eksploatacji Kruszywa S.A.

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Grzegorz
Grzegorz
5.0
27.03.2020
Można do nich przewieźć ziemię i kamienie! Skorzystałem z tej opcji i cieszę się, bo nie miałem gdzie trzymać tych materiałów.
Błażej
Błażej
5.0
14.01.2020
Kupiłem kiedyś teren po zakładach, a oni go zrekultywowali. Świetnie im poszło.
Jarek
Jarek
5.0
09.11.2019
Polecam usługi tej firmy. Prace ziemne wykonują bardzo sprawnie.
Jacek
Jacek
5.0
10.09.2019
Atrakcyjne ceny kruszyw i transport na miejsce! Jak dla mnie to kompleksowa oferta.
Irek
Irek
5.0
09.07.2019
Warto u nich kupować kruszywa, bo mają zarówno te drobne, jak i grube.
Darek
Darek
5.0
31.05.2019
Atrakcyjne ceny piasku! Kupiłem raz i zamierzam jeszcze kiedy to zrobić.