Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6771694570
REGON: 000290073
KRS: 0000046052
Rok założenia:
1917

Polecane oferty

W Medi Kompleks świadczymy usługi medyczne na terenie gminy Wiśniowa i gmin ościennych. W zakres na...
Wieloletnia obecność na rynku usług medycznych pozwoliła nam dogłębnie poznać procesy zachodzące w ...
Uniwersytecki Szpital Ortopedyczno-Rehabilitacyjny to placówka z tradycją. Czynimy wszystko aby pod...
Jasne Błonia to specjalistyczna klinika okulistyczna. Założona została w 2001 roku na wzór prywatny...

Oferta

Szpital im. Jana Pawła II w Krakowie niesie pomoc pacjentom wymagającym opieki specjalistycznej i umożliwia im powrót do aktywnego życia. Oferujemy szeroki zakres świadczeń medycznych w dziedzinie kardiologii, chirurgii serca, naczyń i transplantologii, chorób płuc i chirurgii klatki piersiowej oraz chorób zakaźnych i infekcyjnych u dorosłych i dzieci, wykorzystując najbardziej zaawansowane techniki diagnostyczne i leczenie interwencyjne.
Każdy pacjent zgłaszający się do Szpitala traktowany jest indywidualnie, jako osoba o określonych potrzebach. Stan zdrowia oceniany jest w wywiadzie lekarskim w trakcie szczegółowej rozmowy z pacjentem. Ponadto dokładnie wyjaśniane i opisywane są proponowane procedury, badania i testy. Pacjent staje się świadomie współpracującym partnerem zespołu medycznego, opracowującego plan leczenia.
W sytuacjach wymagających natychmiastowej interwencji, do udzielenia pomocy przygotowany jest wykwalifikowany personel lekarsko-pielęgniarski, dysponujący najnowocześniejszym sprzętem medycznym.
Lekarze pracujący w Szpitalu im. Jana Pawła II biorą udział w badaniach klinicznych nowych leków oraz medycznych środków leczniczych. W ten sposób nasi pacjenci często uzyskują dostęp do nowych metod leczenia, prowadzonego według starannie opracowanych, monitorowanych i kontrolowanych protokołów badań klinicznych i niedostępnego w innych ośrodkach.
Wychodząc naprzeciw potrzebom pacjenta, Szpital oferuje szeroki zakres programów opieki medycznej i zdrowotnej w ramach hospitalizacji lub konsultacji ambulatoryjnych.
Wszyscy, u których stwierdzono problemy z pracą serca, naczyń i płuc, którzy wymagają konsultacji lub którzy szukają porady i informacji, mogą zgłosić się do poradni Szpitala im. Jana Pawła II w Krakowie, gdzie nasze doświadczone zespoły medyczne wykorzystując zaawansowane technologie zapewniają wysoką jakość opieki. Ponadto, w nagłych wypadkach, np. ostry zawał serca oferujemy dostępność do wysokospecjalistycznej diagnostyki oraz terapii poprzez uruchomienie programu całodobowych interwencji kardiologicznych, kardiochirurgicznych i torakochirurgicznych.
Prowadzimy kompleksową wysokospecjalistyczną diagnostykę chorób serca i naczyń przy zastosowaniu najnowocześniejszych metod i urządzeń cyfrowych.
Zakres działalności - Oddziały:
-Oddział Kliniczny Chirurgii Serca, Naczyń i Transplantologii
-Oddział Kliniczny Chorób Serca i Naczyń
-Oddział Anestezjologii i Intensywnej Terapii
-Oddział Kliniczny Elektrokardiologii
-Oddział Kliniczny Choroby Wieńcowej
-Centrum Interwencyjnego Leczenia Chorób Serca i Naczyń z Pododdziałem Kardiologii Interwencyjnej
-Oddział Kliniczny Chirurgii Klatki Piersiowej
-Oddział Szybkiej Diagnostyki
-I Oddział Chorób Płuc
-II Oddział Chorób Płuc
-Oddział Anestezjologii i Intensywnej Terapii Pulmonologicznej
-Oddział Chemioterapii
-Oddział Neuroinfekcji i Neurologii Dziecięcej

Kontakt

Kontakt Krakowski Szpital Specjalistyczny im. Jana Pawła II. Oddział Kliniczny Chirurgii Serca i Naczyń, Transplantologia

Krakowski Szpital Specjalistyczny im. Jana Pawła II. Oddział Kliniczny Chirurgii Serca i Naczyń, Transplantologia, Kraków

Opinie (0)

Opinie o firmie Krakowski Szpital Specjalistyczny im. Jana Pawła II. Oddział Kliniczny Chirurgii Serca i Naczyń, Transplantologia