Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6771694570
REGON: 000290073
KRS: 0000046052
Rok założenia:
1917

O firmie

Szpitale, kliniki i hospicja, Krakowski Szpital Specjalistyczny im. Jana Pawła II, Kraków Jeśli potrzebują Państwo specjalistycznej opieki medycznej, zapraszamy do Krakowskiego Szpitala Specjalistycznego imienia Jana Pawła II. Początki działalności placówki sięgają 1917 roku.

Oferta

Zapewniamy specjalistyczną opiekę medyczną. Naszym celem jest niesienie pomocy wszystkim chorym, którzy chcą aktywnie uczestniczyć w codziennym życiu.

W jakich dziedzinach medycyny specjalizują się lekarze z Krakowskiego Szpitala Specjalistycznego im. Jana Pawła II?

Lekarze z Krakowskiego Szpitala Specjalistycznego im. Jana Pawła II specjalizują się w takich dziedzinach medycyny, jak:
 • kardiologia i chirurgia serca
 • transplantologia
 • choroby płuc
 • anestezjologia
 • pulmonologia
 • choroby zakaźne i infekcyjne u dorosłych oraz u dzieci
 • pediatria
 • neurologia
Nad zdrowiem i życiem pacjentów czuwają nie tylko lekarze, ale także wykwalifikowany zespół pielęgniarski.

Jakie odziały działają w Krakowskim Szpitalu Specjalistycznym?

W Krakowskim Szpitalu Specjalistycznym działają w pełni wyposażone oddziały, w tym Oddział Kliniczny Chirurgii Serca, Naczyń i Transplantologii, Kliniczny Chorób Serca i Naczyń, a także Anestezjologii i Intensywnej Terapii. Ponadto prowadzimy Oddział Kliniczny Elektrokardiologii, Choroby Wieńcowej i Kliniczny Chirurgii Klatki Piersiowej. Poza tym nasi pacjenci mogą skorzystać z usług Centrum Interwencyjnego Leczenia Chorób Serca i Naczyń z Pododdziałem Kardiologii Interwencyjnej. Możemy również zaoferować specjalistyczną pomoc w ramach działalności Oddziału Szybkiej Diagnostyki oraz I i II Oddziału Chorób Płuc.
W placówce działa także:
 • Oddział Anestezjologii i Intensywnej Terapii Pulmonologicznej
 • Odział Chemioterapii
 • Odział Neuroinfekcji i Neurologii Dziecięcej
Wykorzystujemy innowacyjne techniki diagnostyczne, co umożliwia nam wdrożenie odpowiednich metod leczenia. Nasi specjaliści przeprowadzają z pacjentami wnikliwe wywiady. Na podstawie szczegółowej rozmowy można trafnie określić stan zdrowia chorego, a następnie rozpocząć terapię. Pacjenci są zawsze na bieżąco informowani o planowanych zabiegach, badaniach oraz podawanych im lekach.

Ponadto nasi specjaliści nieustannie poszerzają swoje kompetencje, między innymi uczestnicząc w sympozjach i konferencjach. Poszerzają także wiedzę w zakresie innowacyjnych badań klinicznych oraz nowych leków i medycznych środków leczniczych.

Artykuły

Kiedy należy udać się do poradni neurologicznej?
Kiedy należy udać się do poradni neurologicznej?
Wszelkie objawy związane z dolegliwościami neurologicznymi muszą być badane przez specjalistę. Warto w takiej sytuacji udać się do szpitala specjalistycznego.
Badania przesiewowe w kierunku wykrywania tętniaka aorty brzusznej
Badania przesiewowe w kierunku wykrywania tętniaka aorty brzusznej
Tętniak aorty brzusznej jest niezwykle groźny – może doprowadzić nawet do śmierci. Z tego względu warto zgłosić się na specjalistyczne badania przesiewowe.

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Krakowski Szpital Specjalistyczny im. Jana Pawła II

Krakowski Szpital Specjalistyczny im. Jana Pawła II, Kraków

Słowa kluczowe

Opinie (6)

Opinie o firmie Krakowski Szpital Specjalistyczny im. Jana Pawła II

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Klara
Klara
5.0
02.11.2019
Byłam w poradni kardiologicznej i lekarze tam pracujący bardzo rzetelnie zajmują się każdym pacjentem.
Grzegorz
Grzegorz
5.0
29.09.2019
Dzięki temu, że lekarz przeprowadzili u mnie dokładny wywiad dziś cieszę się zdrowiem i na pewno będę polecać tą placówkę.
Wika
Wika
5.0
08.07.2019
Znajoma powiedziała mi, że mają tam bardzo dobry sprzęt diagnostyczny. Przyznaję, że znają się na rzeczy. Lekarze kompetentni i skrupulatni. Ze zdrowiem nie ma żartów.
Bożena
Bożena
5.0
28.05.2019
Trafiłam na bardzo dobrego pediatrę, dzięki któremu moja córeczka cieszy się teraz zdrowiem :)
Bartosz
Bartosz
5.0
14.03.2019
Bardzo dobra opieka medyczna. W 100 %b polecam - zadowolony pacjent.
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
10.04.2013
Najlepsze na świecie centrum szczepień. Mój syn jest alergikiem, każde szczepienie musi być wykonane pod czujnym okiem specjalisty, żeby nie było komplikacji. Od 8 lat korzystam z Centrum w Szpitalu Jana Pawła II, fachowa i przede wszystkim miła opieka. Jak tylko macie jakiś problem tylko to centrum!!!!!