Piwo światowej klasy
Piwo światowej klasy, Kraina Piwa s.c., Pietrzykowice

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5532482321
Rok założenia:
2010

O firmie

Prowadzimy przedsiębiorstwo Kraina Piwa od 2010 roku. Przez ten czas zdobyliśmy wysoką pozycję na rynku importu piwa. Siedziba naszej firmy zlokalizowana jest w Pietrzykowicach, na terenie województwa śląskiego. Działalnością zarządza Grzegorz Zwierzyna oraz Marek Semla.

Oferta

Warzenie piwa jest naprawdę skomplikowanym procesem, składającym się z wielu etapów. Trudno jest wytworzyć produkty, które wyróżniają się wyjątkowym i niepowtarzalnym smakiem. Nasza firma zajmuje się właśnie szukaniem oraz sprowadzaniem takiego asortymentu. Importujemy piwo od wielu renomowanych i zagranicznych producentów.

Kraina Piwa oferuje:
  • piwo holenderskie,
  • piwo angielskie,
  • piwo belgijskie,
  • piwo rzemieślnicze,
  • beczki piwa.
Co więcej, przeprowadzamy degustacje piwne, na których mogą Państwo posmakować naszych produktów wysokiej jakości. Można nabyć je także podczas wszelkich eventów i festiwalów piwnych. Często zaopatrujemy imprezy okolicznościowe w piwo z naszej dystrybucji.

Zajmujemy się profesjonalną turystyką piwną. Skierowana ona jest nie tylko do rozeznanych i doświadczonych smakoszy, ale również do osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z piwami kraftowymi. Udostępniamy nasze towary w różnych miastach Polski, dzięki temu mogą Państwo odkrywać nowe smaki.

Załoga naszego przedsiębiorstwa to osoby pracujące z wielkim zaangażowaniem. Zawsze służymy fachową pomocą czy doradztwem, do czego przyczynia się wszechstronna wiedza i wieloletnie doświadczenie. Poradzimy sobie nawet z tymi najbardziej wymagającymi Klientami. Gwarantujemy, że wszystkie dostawy odbywają się terminowo.

Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy Kraina Piwa z Pietrzykowic.

Kontakt

Kontakt Kraina Piwa s.c.

Kraina Piwa s.c., Pietrzykowice

Opinie (0)

Opinie o firmie Kraina Piwa s.c.