Profesjonalne usługi księgowo-rachunkowe
Profesjonalne usługi księgowo-rachunkowe, KPW Audytor sp. z o.o., Łódź

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7272767073
REGON: 100941975
KRS: 0000363162

O firmie

Firma KPW Audytor znajduje się w Łodzi. Specjalizujemy się w usługach związanych z obsługą księgową firm oraz osób prywatnych. Działalność w branży prowadzimy nieustannie od 2010 roku. Zapewniamy pełen profesjonalizm.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Oferta

Wieloletnie doświadczenie w branży oraz sztab wyszkolonych pracowników - biegłych rewidentów pozwalają nam zaoferować Państwu najwyższą jakość usług. W firmie KPW Audytor do każdego zlecenia podchodzimy jednostkowo, zawsze dokładając wszelkich starań, aby jak najlepiej zrealizować powierzone nam prace. Od lat współpracujemy z grupą kilkunastu biegłych rewidentów z różnych części Polski, co pozwala nam na wykonywanie różnorodnych, nawet najbardziej złożonych zleceń.

Realizujemy różnego rodzaju projekty finansowo-księgowe, a także sprawną i fachową obsługę kadrową i płacową. Zajmujemy się m.in.: badaniem sprawozdań finansowych, audytorowaniem firm - w zakresie wykorzystania środków współfinansowanych lub finansowanych ze środków publicznych oraz prowadzeniem czynności rewizyjnych dotyczących łączenia i podziałów spółek. Co więcej, wykonujemy ekspertyzy i opinie ekonomiczno-finansowe oraz udzielamy doradztwa w zakresie rachunkowości, finansów bądź podatków.

Klientom oferujemy również pełną obsługę księgową. Zajmujemy się także doradztwem oraz wdrożeniem w zakresie informatyzacji procesów księgowych i finansowych, służymy fachową pomocą przy tworzeniu biznesplanów czy wycenie udziałów i akcji przedsiębiorstw.

Jeśli prowadzisz firmę lub dopiero myślisz o rozpoczęciu działalności, czy po prostu potrzebujesz fachowej porady księgowo-rachunkowej - zgłoś się do nas. Gwarantujemy, że z nami wszelkie zawiłości księgowe okażą się niezwykle proste.

Zapewniamy miłą obsługę, fachową pomoc na każdym etapie współpracy i konkurencyjne ceny.

W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny z naszą firmą KPW Audytor.

Kontakt

Kontakt KPW Audytor sp. z o.o.

KPW Audytor sp. z o.o., Łódź

Opinie (0)

Opinie o firmie KPW Audytor sp. z o.o.