Regeneracja i naprawa skrzyń biegów
Regeneracja i naprawa skrzyń biegów , KP Motors Krzysztof Pietkiewicz, Kobylniki

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7772696867
Rok założenia:
2018
Zobacz także naszą ofertę w branży:

O firmie

Krzysztof Pietkiewicz jest właścicielem firmy KP Motors, która powstała w 2018 roku. Siedziba działalności znajduje się w Pawłowicach, na terenie województwa wielkopolskiego. Specjalnością zakładu są skrzynie biegów.

Oferta

KP Motors to firma, która świadczy usługi w zakresie manualnych i automatycznych skrzyń biegów. Do jej głównych zadań należy przede wszystkim regeneracja sprzęgieł hydrokinetycznych, konwerterów oraz sprzedaż kompletów naprawczych. W ofercie znajduje się też szeroki wybór części i podzespołów do skrzyń wielu znanych i renomowanych producentów. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klienta, zakład proponuje też diagnostykę komputerową skrzyń biegów, dzięki czemu można sprawnie wykryć wszelkie ewentualne błędy. Interesanci mogą liczyć na dwunastomiesięczną gwarancję zakupionych produktów, bez limitu kilometrów.

Kadra pracownicza składa się z doświadczonych i wykwalifikowanych osób, które do każdego zlecenia podchodzą profesjonalnie i z głębokim zaangażowaniem. Bogate zaplecze techniczne pozwala na świadczenie usług rzetelnie, terminowo i na najwyższym poziomie. Wizytówką działalności są najlepsze ceny na rynku i atrakcyjne warunki współpracy.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie internetowej. W razie pytań, czy wątpliwości zachęcamy do kontaktu.

Zapraszamy do skorzystania z oferty.

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt KP Motors Krzysztof Pietkiewicz

KP Motors Krzysztof Pietkiewicz, Kobylniki

Opinie (0)

Opinie o firmie KP Motors Krzysztof Pietkiewicz