Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7251736512
REGON: 101588340
Rok założenia:
2013
Branża:

O firmie

Siedziba naszej pracowni architektonicznej zlokalizowana jest w Łodzi. Na polskim rynku działamy nieprzerwanie od 2013 roku. Świadczymy kompleksowe usługi architektoniczne. Właścicielem naszej firmy jest Michał Koziej. Zachęcamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą.

Oferta

Dzięki wieloletniej działalności nasze biuro zyskało wielu zadowolonych klientów. Nieustannie poszerzamy swoje kompetencje i podejmujemy się nawet najbardziej wymagających wyzwań. Dzięki temu zdobywamy cenne doświadczenie, które pozwala nam świadczyć nasze usługi na najwyższym poziomie. Specjalizujemy się w wykonywaniu projektów o trudnych uwarunkowaniach, a także w prowadzeniu projektów urbanistycznych, konserwatorskich, zabudowy usługowej, użytkowej oraz mieszkaniowej.

Nasza oferta skierowana jest zarówno do Klientów indywidualnych, jak i różnego rodzaju firm i instytucji. Oferujemy opracowania wielobranżowych projektów indywidualnych wszelkich obiektów, m.in.:
  • projekty zagospodarowania działek,
  • projekty budynków usługowych i mieszkalnych,
  • projekty budynków użyteczności publicznej,
  • projekty i adaptacje budynków jednorodzinnych.
Każda realizacja projektu opatrzona jest profesjonalnym nadzorem autorskim. Oferujemy oryginalne projekty wnętrz dla Klientów prywatnych oraz ich kompleksową realizację i finalizację pod tzw. klucz. Pracownia realizuje nadzory autorskie, załatwia niezbędną dokumentację i pozwolenia na budowę. Wykonujemy specjalistyczne opracowania oraz ekspertyzy konserwatorskie.

Tworzymy w oparciu o „design thinking” – metodę charakteryzującą się tym, że we wspólnym definiowaniu potrzeb, generowaniu pomysłów, czy opracowaniu poszczególnych wariantów koncepcji, uczestniczy nasz Klient. Żadnej decyzji lub zmiany nie ustalamy bez konsultacji z Wami. Gwarantujemy miłą i profesjonalną obsługę oraz wykonawstwo na najwyższym poziomie

.Zachęcamy do skorzystania z usług biura architektonicznego Koziej.

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Koziej-Architekci. M. Koziej

Koziej-Architekci. M. Koziej, Łódź

Opinie (7)

Opinie o firmie Koziej-Architekci. M. Koziej

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Kuba
Kuba
5.0
23.05.2019
Profesjonalni, doświadczeni i w pełni zaangażowani w zlecenie. Efekt końcowy przeszedł najśmielsze oczekiwania. W dodatku nie mają rażących cen. Polecam!
Wioletta
Wioletta
5.0
18.03.2019
Ta para architektów to niesamowici ludzie. Są profesjonalni i mają ogromną wiedzę. Zaprojektowali moje mieszkanie w Warszawie, jest dużo światła i przestrzeni. Lepiej być nie mogło. Polecam!
Wiktoria
Wiktoria
5.0
30.01.2019
Ich projekty są bardzo nowoczesne, podążają z duchem czasu, mają wiele pomysłów i je wdrażają. Nie ma dla nich rzeczy niemożliwych. Zaprojektują wszystko. Gorąco polecam!
Patrycja
Patrycja
5.0
25.11.2018
Pani Magda Koziej to bardzo miła osoba, ale przede wszystkim profesjonalista. Zna się na swojej pracy. Podpowiedziała nam i doradziła w wielu kwestiach podczas tworzenia projektu. Jesteśmy bardzo zadowoleni z jej usług.
Hubert
Hubert
5.0
07.09.2018
W tej firmie pracują profesjonaliści. Mają wielki talent i do zlecenia podchodzą z wielkim zaangażowaniem. Jestem zadowolony z końcowego efektu i mogę z całego serca polecić.
Elżbieta
Elżbieta
5.0
24.07.2018
Jestem bardzo zadowolona z usług tej firmy. Projektowali dla mnie i męża dom. Wszystkie nasze uwagi zostały zastosowane, a efekt końcowy wyszedł niesamowity. Polecam!
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
22.05.2015
Polecam!!!